Klub Zlatý strom - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aluky
Povídálka 36 příspěvků 30.01.17 20:47
Klub Zlatý strom Praha

Ahoj holky, nevíte někdo náhodou, jak to v současnosti vypadá v pražském klubu Zlatý strom? :-) A popř. kolik je tam vstupné a kdo tam nejvíc chodí (jestli tam pouští už „děti“ od patnácti, nebo jestli tam jsou spíš třicátníci)? :-D Díky!

Reakce:
Gortyna
Kecalka 463 příspěvků 1 inzerát 30.01.17 21:55

Asi Ti to nepomůže, ale já tam byla před 6 lety s kolegy z práce a spíš to byl bar s holkama na něm, kterým to moc u tyče nešlo a ani neslušelo…

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 30.01.17 22:49

Tak asi ti moc nepomůžu, ale co já vím tak vstupný není zrovna moc levný…ale pokud chceš nějaký „lepší“ klub tak si zaplatíš. Ale nevím no..na netu něco určitě najdeš :palec:

vodnarka2013
Kecalka 340 příspěvků 31.01.17 06:38

Ja tam byla cca před rokem… hrozne narvano tak sme je-li do duplexu… a co se tyče muziky, personálu a tanečnic tak určitě lepší :)

Aluky
Povídálka 36 příspěvků 31.01.17 19:39

Dobře, děkuju. :-) A nemáte někdo náhodou typ na nějaký dobrý klub v Praze, kde třeba hrají „staré české pecky“? :-D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >