Klučičí jméno k českému příjmení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 11:13
Klučičí jméno k českému příjmení

Ahoj všem, potřebovala bych se zeptat, co byste dali za jméno pro chlapečka k příjmení “Horký” :think: mě se třeba líbí Matyáš, ale vzhledem k tomu, že jich je teď až až, tak to rovnou škrtám :roll: teďka jsme se “shodli” na jménu Jonatan (prosim bez komentářů o pohádce Mach a Šebestová :roll:
) napadá vás ještě nějaké české klučičí jméno, co nemá každý druhý a hodilo by se k příjmení? Děkuju všem :nevim: :hug:
Ps. Anonym Kvuli pohlaví ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 11:18
@Anonymní píše:
Ahoj všem, potřebovala bych se zeptat, co byste dali za jméno pro chlapečka k příjmení “Horký” :think: mě se třeba líbí Matyáš, ale vzhledem k tomu, že jich je teď až až, tak to rovnou škrtám :roll: teďka jsme se “shodli” na jménu Jonatan (prosim bez komentářů o pohádce Mach a Šebestová :roll:
) napadá vás ještě nějaké české klučičí jméno, co nemá každý druhý a hodilo by se k příjmení? Děkuju všem :nevim: :hug:
Ps. Anonym Kvuli pohlaví ;)

Známá má Jonatána (s dlouhým á) už čtrnáct let a za mě dobrý. :palec:

unuděná
Echt Kelišová 7626 příspěvků 20.05.19 11:18

Podle mě jakékoli „normální“ jméno, neexotické. Tomáš, Martin, Jirka, František, Karel, Adam… :nevim: Ten Jonatan mi naopak přijde k příjmení nic moc, bez ohledu na to, zda se mi to jméno líbí nebo ne.

Tableta
Kelišová 5071 příspěvků 20.05.19 11:20

Nelíbí se mi to, ani mi to k sobě nepasuje, ale rozhodně je to lepší než Kazisvět nebo Řehoř :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 11:21

Matouš, Matěj, Jonáš, Mikuláš - tyhle 4 mi k tomu zní :think: Možná to poslední nejvíce :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 11:22

Anonym. To jsem ráda, přítel ze začátku nevěřil, že to je normální v ČR existující jméno :mrgreen:

@unuděná normální český určitě, jen právě nechcem nemjaký, kterých je třeba 5 ve třídě ve školce. Tomášů, Martinů a Adamů je teďka kolem nás taky moc právě :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 11:23

Nemůžu jinak, ale ten Jonatán mi přijde prostě jako psí jméno…aby na něho pak děti nevolali Hot Dog…Jonatán Horký jako horký pes :lol: :lol: omlouvám se, jen sdílím svůj postřeh

Rive
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 20.05.19 11:24

Filip.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 11:25

Matyasu a Mateju je opravdu hodne.Mame Mateje. A ve skolce jsou 3 Matyasove a on Matej. Ucitelka mi kladla na srdce at druhy syn neni hlavne Matyas.Coz me ani nenapadlo.Mame Martina :lol: Ale hlavne proto, ze sme vsichni 4 od M

unuděná
Echt Kelišová 7626 příspěvků 20.05.19 11:28
@Anonymní píše:
@unuděná normální český určitě, jen právě nechcem nemjaký, kterých je třeba 5 ve třídě ve školce. Tomášů, Martinů a Adamů je teďka kolem nás taky moc právě :?

Pak bych zvolila nějaké polozapomenuté, jako Svatopluk, Rostislav, Albert, Metoděj… :mavam:

Lendeš
Kelišová 6352 příspěvků 20.05.19 11:28

Filip, Lukáš, Dalibor, David

Ajovka
Stálice 64 příspěvků 20.05.19 11:29

Jeee, my taky přemýšlíme o Jonatanovi, je to boží. Macha a Šebestovou jeho vrstevníci pak budou znát jen těžko. Je to normální český jméno, lepší, než kdejakej Mikuláš apod. :hug: ještě se rozhodujeme nad Viktorem, Damianem a Teodorem :kytka:

Marlovee
Kecalka 269 příspěvků 20.05.19 11:30
@Anonymní píše:
Ps. Anonym Kvuli pohlaví ;)

Marek, Ondřej…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 11:31

Vidim tady jmeno Viktor.. moc hezky ;)

Anna766
Hvězda diskuse 78582 příspěvků 20.05.19 11:55

Kryštof

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama