Klučičí přezuvky vel. 39-40

16084
8.1.20 09:11

Klučičí přezuvky vel. 39-4

Ahoj holky, jsem úplně bezradná z díry na trhu, kterou je chlapecká obuv mezi velikostmi 38-42. Synovi je teprve 7,5 a už nosí 39. Za poslední rok mu noha povyrostla o skoro 5 velikostí! (Měl kvůli tomu bohužel problémy se zánětem šlach v chodidle a potřebuje kvalitní obuv, nebo alespoň podpatěnky).
Normální boty jakž takž vždy seženeme (sportovní typy), ale jde mi o přezutí do školy. Na pantofle je ještě „malej“ a i když odhlédnu od toho, že mají povinnou pevnou patu, tak to stejně nic neřeší - ortopedickou vložku nebo podpatěnku do nich nedám.
Zatím to řešíme sandálama z léta, ale vypadá to, že budeme muset brzy koupit nové. Chtěl nějaké „nazouváky“ typu espadrilky, ale samozřejmě nesmí být dámské. Nula nula nic. V té 38 jsme ještě sehnali v Deichmanovi takové plátěnky, do kterých měl ortopedickou vložku, ale 39-40 prostě nenacházím nikde, ani na netu. Nemáte někdo tip, nejlépe na kamenný obchod, aby mohl vyzkoušet? Má k tomu ještě poměrně širokou špičku :roll: Díky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24610
8.1.20 09:48

@unuděná No neporadím, ale asi bych to řešila buď těmi sandály jako teď (jen se asi budou opravdu blbě v lednu shánět) a nebo pak sportovné botou/teniskou - jako chápu, že noha by měla dýchat, ale když neseženeš, tak bos chodit přeci nebude. A ve škole bych mu to domluvila u učitelek, aby ho někdo neprudil, že není přezutý, případně že má nevhodné přezůvky.
Ty espadrilky by v černé, červené či jiné neutrální barvě nesnesl? Bych s níma si hodila řeč, že to prostě bude muset zkousnout, dokud se nepodaří sehnat nové papuče nebo sandály.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1010
8.1.20 09:51

Co nejaky proste cvicky? delaji se imho damsky i v krasnych barvach pro kluky https://www.cervenytulipan.cz/…ocerne-2501/?…

a nebo treba tohle:
https://www.deichmann.com/…C3%ADl%C3%A9pl%C3%A1t%C4%9Bn%C3%A9tenisky*Vty.prod

mam a jsou fajn ze se daj obout i zavazane a je to prodysne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14014
8.1.20 09:52

Řeším totéž, syn dostává dámskou obuv, která vzhledově vypadá jako pánská. Sandály černé, zimní kecky hnědé atd. Bohužel prostě pánská vel není a dětská už není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16084
8.1.20 09:55

@Svistice Právě že se obávám, že sandály se budou blbě shánět, ale bylo by to asi nejlepší řešení, v červnu by si je vzal domů a měl by je na léto (pokud mu noha nepovyroste zase, což už by mě omyli :mrgreen: ). Kecky moc nechci, až jako poslední řešení. Teď jsem sehnala espadrilky Canvas, které mají i třeba v modré a působí unisexově, tak možná objednám. S nimi je většinou problém, že mají nějakou krajku, kytičku, lemování apod. ryze dámské, což by nesnesl :mrgreen: Každopádně díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16084
8.1.20 09:57

@Leenvecka Cvičky podle mě v téhle velikosti už vypadají příšerně, i když kdyby nebylo zbytí, tak by to šlo :palec: Druhý odkaz mi nefunguje?

@jizvíková Hele, sandály a kecky v těchto velikostech seženeš, třeba v Decathlonu, i ryze klučičí. Musíš do sportů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1010
8.1.20 09:58

@unuděná zkopiruj cely odkaz a dej do prohlizece a pak enter…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16084
8.1.20 10:01
@Leenvecka píše:
@unuděná zkopiruj cely odkaz a dej do prohlizece a pak enter…

To jsem samozřejmě dělala, ale hlásí eror…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16084
8.1.20 10:11

@Leenvecka Když je to Deichmann, tak mi jen napiš název botky, dohledám to 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4678
8.1.20 17:34

Ve sportisimu mají některé dětské boty i sandály až do 41. Jde to objednat přes e-shop domů nebo ne prodejnu. A v Deichmannu si dcera kupuje klučičí sportovní boty, nesnáší holčičí třpytky a jsou i levnější než dámské. Má 39.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16084
8.1.20 18:25

@Havlova diky za to kopnuti, jak hledam vsude mozne jak diva, tak zrovna to sportisimo mi uteklo a koukam ze i takhle v zime maji velkou nabidku sandal. Tak asi objednam tam na pobocku. DIK!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14014
8.1.20 19:42
@unuděná píše:
@Leenvecka Cvičky podle mě v téhle velikosti už vypadají příšerně, i když kdyby nebylo zbytí, tak by to šlo :palec: Druhý odkaz mi nefunguje?@jizvíková Hele, sandály a kecky v těchto velikostech seženeš, třeba v Decathlonu, i ryze klučičí. Musíš do sportů.

před létem jsme obešli celé nákupní centrum, byli ve čtyřech sportech a sandály chlapecké v jeho velikosti žádné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16084
8.1.20 21:47

@jizvíková Hm, ted koukam, ze nas oblibeny Decathlon konci na 38,coz mu v lete jeste bylo.. Takze budeme mit ten samy problem se sandalama, to je teda radosti :roll: Ale hele, mrkni na to sportisimo, tam maji i klucici sandaly v techto cislech, dost velkej vyber :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4678
8.1.20 22:52
@unuděná píše:
@jizvíková Hm, ted koukam, ze nas oblibeny Decathlon konci na 38,coz mu v lete jeste bylo.. Takze budeme mit ten samy problem se sandalama, to je teda radosti :roll: Ale hele, mrkni na to sportisimo, tam maji i klucici sandaly v techto cislech, dost velkej vyber :palec:

Tak jestli nosí sportovní, ty by mohl v Decathlonu sehnat v dámském, některé by byly pro kluky v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16084
9.1.20 08:18

@Havlova Není důvod. Koukej: (nebo pro ty, co by sháněli sandály v těchto velikostech ryze klučičí, já navíc preferuji zakrytou špičku)
https://www.sportisimo.cz/…ba-k/237126/?…
https://www.sportisimo.cz/…r-ii/144861/
https://www.sportisimo.cz/…sedo/186109/
A mnohé další, i do vel. 41. Snad to nebude bráno jako reklama na sportisimo :mrgreen: Ale fakt je to zatím jediný obchod, kde jsem tyto velikosti sehnala aniž bych musela vybírat z dámských modelů.
Každopádně děkuji všem, s „bačkorama“ už se rovnou loučím a objednám sandály :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat