Kluk, kalhoty a zimní boty

PeBe24
25.11.15 15:05

Kluk, kalhoty a zimní boty

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat vás co máte kluka, jak řešíte, když nepřetáhnete kalhoty přes boty u zimních bot? Dáváte do bot? Vím, že holčičky to nosí normálně, ale nevím jak kluci. A mám problém, že jsem synovi koupila trochu vyšší boty zimní a nepřetáhnu přes ně kalhoty :-(

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

50177
25.11.15 15:10

No já bych za to některý výrobce oblečení normálně zardousila. Už mám těch úzkých nohavic pro kluky a chlapy tak akorát :cert: Do bot kalhoty nedostanuu, zas tak úzký je ještě nedělají, tak je musím porovnat nad botami. A to je teda fakt nemá nějak vysoký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PeBe24
25.11.15 15:13

@Tunrida chjo, ja si taky myslim, ze ty kalhoty a obvzlast ty zateplene dovnitr nedostanu. A jako nechat nad botou? Dyt i tak tam mu musi tahnout a jak je snih, tak se snih dostane do boty. :O

• Citovat
  • Upravit
50177
25.11.15 15:15

@PeBe24 Tak do sněhu vytáhnu fakt jen ty, který dostanu přes boty, to naštěstí oteplováky apod. jdou. Pod normálními kalhoty mu dávám punčochy, tak holý nohy nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57439
25.11.15 15:18

Nestalo se mi to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
25.11.15 15:23

Kdyz je zima na zimni boty, tak normalni gate nedavam, v dzinach je stejnak zima, maji zateplene Kugo. Holt vypadaji jak tydyti v teplakach za vsech okolnosti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
25.11.15 15:32

@Bibi239
a kdyz je treba 10 stupnu a prsi, tak chodi v cem?

taky mam trochu problem, kdyz davam kozene kotnikove nebo goretexove boty, ale normalni kahoty. proste je ma tak nejak shrnute nad botama :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 15:36

V tomhle období má zateplené něcojakošusťáky a má je nahrnuté těsně u bot. Na zimu si nestěžuje. Když je zima větší, tak nosí oteplováky a ty v pohodě dá přes sněhule a i ty kotníkovky, co má teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
25.11.15 15:41

Maly ma na ven vetsinu roku softshellove kalhoty s nohavicemi do gumy, takze pres botu normalne pretahnu. Kdyz jdeme na lepsi a ma normalni kalhoty ohrnuju, taky me stvou uzky nohavice :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
25.11.15 15:43

@Ali-Ali v 10 stupnich nemaji zimni boty, nejstarsi ma goracove tenisky, nejak jsem nesehnala kotnickove v dostupne cenove relaci, mladsi a nejmladsi maji takove trekovky. Ti dva mladsi maji bud pogum gate z Lidla, ktere jsou site na pretazeni pres gumaky nebo mnou site sustaky, ktere tez pretahnou. Nejstarsi ma sustaky od vietnamcu a kdyztak pod nimi termoleginy z Kiku.
Dziny nebo nejake bavlnene kalhoty maji jen do sucha k teniskam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 15:45

Já zatím vždy kalhoty přetáhla. Ale občas pohybem samy vylezou nahoru.
Tak kupujte kalhoty se širokýma nohavicema, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 15:48

Já mám limit právě 10°C. Pak nasazuju zimní kotníkáče a zateplené kalhoty. Okolo 3-4 přidávám punčocháče :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
25.11.15 15:48

Taky máme tstejný problém. Koupila jsem zateplene sustaky Wolf a přes zimní boty nepretahnu ani náhodou a dovnitř taky ne, má to chudak nahrnute nad botou. Podsite jeansy přetahnu alespon přes jeden suchý zip. Je to na… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
25.11.15 15:51
[Citace] @Vorvaň obrovský píše:
Já mám limit právě 10°C. Pak nasazuju zimní kotníkáče a zateplené kalhoty. Okolo 3-4 přidávám punčocháče :)

Lehce zateplene kalhoty jsem začala dávat tak v cca 5 stupních, a teď s 0 jsem přidala zimní boty, bundu a a pokud nejsou zateplene kalhoty, tak na delší vycházky punčochové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
25.11.15 15:53
[Citace] @Izzz píše:
Já zatím vždy kalhoty přetáhla. Ale občas pohybem samy vylezou nahoru.
Tak kupujte kalhoty se širokýma nohavicema, ne?

Me se to stalo až letos, loni měl zimní boty na tkanicky a pohoda. Teď má suché zipy a problém..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama