Reklama

Kluk se na nic neptá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Máňa7
Nováček 9 příspěvků 21.02.17 15:56
Kluk se na nic neptá

Dobrý den,
potřebovala bych poradit co dělat.
Našla jsem si kluka přes internet ale je tu háček, že bydlíme daleko od sebe a taky on toho má moc protože je hokejista a každý den má trénink nebo zápas. A chodí do školy, tak si zatím jen píšeme.
A tady je ten dotaz: Když si píšeme tak všechny témata vymýšlím já a teď už mě nic nenapadá a když mu řeknu ať se na něco zeptá nebo něco vymyslí na co se ptát tak mi odpoví,,co furt já"
Myslíte, že byste mi mohli poradit co dělat?
Děkuji M

Reklama

Reakce:

allluck
Ukecaná baba ;) 1342 příspěvků 21.02.17 15:58

Nechci se tě dotknout, ale tobě asi nebude víc, než 15 let, co? :kytka:

jahuhudka
Extra třída :D 10288 příspěvků 21.02.17 15:59

Najit si jineho nez virtualniho partnera

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 21.02.17 16:06

Taky bych to videla tak na 15 max. No a nekoho s kym prohodim par slov na netu bych teda nenazyvala klukem :-)

Premek_Orac
Závislačka 4204 příspěvků 21.02.17 16:07

@Máňa7 Pokud Vás dělá velká vzdálenost a již nyní vám to vázne v komunikaci, tak hokejistu ber jako kamaráda a nevyvářej si k němu hlubší vztah.
Pokud on přirozeně nemá zájem o to, co děláš, co prožíváš, co si mysíš, těžko ho k tomu můžeš donutit.

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33143 příspěvků 21.02.17 16:07

Kolik ti je let?

warita
Kelišová 7445 příspěvků 21.02.17 16:09

Nekteri chlapy to tak maji. Jak je den dlouhy nic nereknou. Mne by tohle teda nebavilo.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 21.02.17 16:14
@Máňa7 píše:
Dobrý den,
Našla jsem si kluka přes internet ale je tu háček, že bydlíme daleko od sebe a taky on toho má moc protože je hokejista a každý den má trénink nebo zápas. A chodí do školy, tak si zatím jen píšeme.
A tady je ten dotaz: Když si píšeme tak všechny témata vymýšlím já a teď už mě nic nenapadá a když mu řeknu ať se na něco zeptá nebo něco vymyslí na co se ptát tak mi odpoví,,co furt já"
Děkuji M
že někteří kluci prostě na to psaní nejsou.. bud ráda že se ti ozve - ukazuje zájem.. jinak chlapa donutíš komunikovat když bude zaujatý tím co žiješ - prostě vzbuď jeho zvědavost tím že budeš prožívat spoustu zajímavých věcí o kterých bude chtít slyšet = přeložím - nevis na mobilu a něco dělej ;)

Alušáček
Závislačka 3086 příspěvků 21.02.17 16:15

@Máňa7 Poradit se dá jediné, najdi si jiného kluka…

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 21.02.17 16:20
:pocitac: :zed:

Petulka1234
Závislačka 3380 příspěvků 21.02.17 16:20

@Máňa7 Jsou lidé, co nemají potřebu se neustále na něco ptát, stačí jím jen tak být, relaxovat, meditovat, odpočívat, nebo jakkoliv i jinak to můžeme napsat. Je to jednoduché, buď spolu máte být a nebo se vaše cesty rozejdou, aby vás dovedli tam, kam si přejete jít.

„Zato ten, kdo umí bytostně mluvit, protože umí mlčet, nebude mít k mluvení rozmanité náměty, jen to Jedno, a najde si čas k mluvení a čas k mlčení. (Současnost)“

• Søren Kierkegaard

Zdroj: http://citaty.net/…kierkegaard/?…

Fazulina
Závislačka 3343 příspěvků 21.02.17 16:25
@Petulka1234 píše:
@Máňa7 Jsou lidé, co nemají potřebu se neustále na něco ptát, stačí jím jen tak být, relaxovat, meditovat, odpočívat, nebo jakkoliv i jinak to můžeme napsat. Je to jednoduché, buď spolu máte být a nebo se vaše cesty rozejdou, aby vás dovedli tam, kam si přejete jít.

A jak tohle prakticky vypadá v online komunikaci?:-) Pokud se chlapec chce seznamovat online, musí počítat, že nebude asi v diskusi přes počítač se slečnu mlčet, relaxovat, meditovat a odpočívat:-). S výše uvedeným lze souhlasit za úplně jiných podmínek, pokud jsou dva fyzicky spolu, nemusí vždy probíhat diskuse a lze spolu prostě jen být…

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 21.02.17 17:22
@Máňa7 píše:
Dobrý den,
Děkuji M

Nehledej na netu, ale venku, na diskotéce. Lidi se už fakt jinak neschází??

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16304 příspěvků 21.02.17 17:33
@Máňa7 píše:
Dobrý den,
Děkuji M

Třeba ho nezajímáš. :mrgreen:

Máňa7
Nováček 9 příspěvků 21.02.17 20:45

Děkuju všem za rady

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama