Kluk z vedlejší organizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kopretina92
Nováček 2 příspěvky 15.03.18 16:54
Kluk z vedlejší organizace

Ahoj. Pracuji ve speciální škole. Ve vedlejší organizaci- stacionáři pro postižené dělá jeden mladý kluk. Naše budovy jsou hned vedle sebe, propojené. Viděla jsem ho ve škole, na chodbě, když šel jednomu klientovi pro oběd. Vždy to byla rychlost. Pokaždé tam ještě někdo byl. Šla jsem třeba i s dětmi. Viděla jsem ho tak minimálně, jelikož má pokaždé jiného klienta.. Já taktéž chodím každý den v jiný čas na oběd. Na facebooku jsem zjistila, že mu bude 21, mně 26. Věk je to poslední co bych řešila. Předevčírem jsem si ho přidala do přátel. Žádost ještě večer přijal. Ptal se mne, jestli se známe a odkud.. Tak jsem mu říkala, kde dělám a ze sem ho tam párkrát už viděla. Prý tam pracuje chvíli. Bavili jsme se o mé i jeho práci. Děláme se stejnou cílovou skupinou. Říkal mi další své studijní a pracovní plány. Chtěl by jít studovat sociální práci do Prahy. Já na té škole studovala. Tak jsme o tom hovořili a říkala mu, že kdyby ho něco zajímalo, tak se může na cokoliv zeptat. Zajímal se také o mou práci. Psala jsem tak napůl já, napůl on. Pak po 11 hodině jsem říkala, co už je hodin. Tak pak za nějakou dobu řekl tak zatím asi dobrou noc. Ráno ještě pak když četl, že jsem mu napsala dobrou noc, poslal palec nahoru. Na profilu nemá žádné fotky, nic vyplněného. Jak mám vědět, jestli má vůbec přítelkyni? V práci nemám většinou šanci ho potkat a vůbec nevím, který den koho má a kde se bude pohybovat. Poradíte prosím, jak dále postupovat? Nechci být vlezlá a otravná. Jak zjistit, zda by se mnou někam zašel?:)

Reakce:
Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 15.03.18 17:10

Dala jsi o sobě vědět, popovídali si přes net, ty tam svou fotku máš predpokladam, takže ví jak vypadáš, další tah bych nechala na něm, jinak budeš pěkná stíhačka :nevim:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25263 příspěvků 15.03.18 17:18

Teď bych počkala, jestli se ozve, jinak budeš vlezlá.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 15.03.18 17:18

Co mu napsat: Nešel bys někdy na kafe? Jako je to revolucni, to jo, ale zase budes vedet, jestli by sel nebo ne :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 17:19

Pořád doufám, že budu mít štěstí a zrovna ho teď někdy potkám na chodbě nebo až budu na obědě. To už by aspoň věděl kdo jsem.

kopretina92
Nováček 2 příspěvky 15.03.18 17:20

Říkám si, že když mě pošle do háje, tak to nevadí. Aspoň jsem tomu dala šanci. Přesto se nějak ztrapnovat nechci, protože ho pak někdy mohu potkat.

Uživatel je onlinenostress
Extra třída :D 13604 příspěvků 15.03.18 17:34
@kopretina92 píše:
Ahoj. Pracuji ve speciální škole. Ve vedlejší organizaci- stacionáři pro postižené dělá jeden mladý kluk. Naše budovy jsou hned vedle sebe, propojené. Viděla jsem ho ve škole, na chodbě, když šel jednomu klientovi pro oběd. Vždy to byla rychlost. Pokaždé tam ještě někdo byl. Šla jsem třeba i s dětmi. Viděla jsem ho tak minimálně, jelikož má pokaždé jiného klienta.. Já taktéž chodím každý den v jiný čas na oběd. Na facebooku jsem zjistila, že mu bude 21, mně 26. Věk je to poslední co bych řešila. Předevčírem jsem si ho přidala do přátel. Žádost ještě večer přijal. Ptal se mne, jestli se známe a odkud.. Tak jsem mu říkala, kde dělám a ze sem ho tam párkrát už viděla. Prý tam pracuje chvíli. Bavili jsme se o mé i jeho práci. Děláme se stejnou cílovou skupinou. Říkal mi další své studijní a pracovní plány. Chtěl by jít studovat sociální práci do Prahy. Já na té škole studovala. Tak jsme o tom hovořili a říkala mu, že kdyby ho něco zajímalo, tak se může na cokoliv zeptat. Zajímal se také o mou práci. Psala jsem tak napůl já, napůl on. Pak po 11 hodině jsem říkala, co už je hodin. Tak pak za nějakou dobu řekl tak zatím asi dobrou noc. Ráno ještě pak když četl, že jsem mu napsala dobrou noc, poslal palec nahoru. Na profilu nemá žádné fotky, nic vyplněného. Jak mám vědět, jestli má vůbec přítelkyni? V práci nemám většinou šanci ho potkat a vůbec nevím, který den koho má a kde se bude pohybovat. Poradíte prosím, jak dále postupovat? Nechci být vlezlá a otravná. Jak zjistit, zda by se mnou někam zašel?:)

Už o tobě ví, takže bych počkala, jestli se nějak projeví.

Laddmie
Závislačka 3377 příspěvků 15.03.18 18:33

Teď počkej, až se ozve on. Záminku by si mohl najít lehce- např info o škole, na které jsi studovala apod. Držím palce, ať to vyjde. :kytka: Jo, a máš na profilu, že jsi nezadaná?

Judithkaj
Nováček 15.03.18 19:28

Fakt ti je 26???

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 15.03.18 20:48
Fakt ti je 26???
… a připadáš si dospělá na práci s dětmi…? Tenhle román a kličkování bych čekala možná tak od středoškolačky.
Máš facebook, bezva, otázka „Nezajdeme na kafe?“ vyřeší všechny tvoje problémy. :roll:
koukolka_makova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 23:55
@LAlezane píše: … a připadáš si dospělá na práci s dětmi…? Tenhle román a kličkování bych čekala možná tak od středoškolačky.
Máš facebook, bezva, otázka „Nezajdeme na kafe?“ vyřeší všechny tvoje problémy. :roll:

Neodsuzuj, děláš to nepřímo, ale není to prve, co si toho všímám.
Každý má jiné vnímání situace, každý se mu jinak poddá. Ty jsi možná emočně silná, zakladatelka ne, a proto tu jsou internetové diskuze.

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1031 příspěvků 16.03.18 09:05
@koukolka_makova píše:
Neodsuzuj, děláš to nepřímo, ale není to prve, co si toho všímám.
Každý má jiné vnímání situace, každý se mu jinak poddá. Ty jsi možná emočně silná, zakladatelka ne, a proto tu jsou internetové diskuze.

A měl by někdo emočně slabý a nevyzrálý pracovat s dětmi? :nevim:

jankajj
Závislačka 2802 příspěvků 16.03.18 09:38
@nostress píše:
Už o tobě ví, takže bych počkala, jestli se nějak projeví.

Přesně, vyčkej. Už jsi svoje udělala, teď je to na něm.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >