Kluk z vedlejší organizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kopretina92
Nováček 2 příspěvky 15.03.18 16:54
Kluk z vedlejší organizace

Ahoj. Pracuji ve speciální škole. Ve vedlejší organizaci- stacionáři pro postižené dělá jeden mladý kluk. Naše budovy jsou hned vedle sebe, propojené. Viděla jsem ho ve škole, na chodbě, když šel jednomu klientovi pro oběd. Vždy to byla rychlost. Pokaždé tam ještě někdo byl. Šla jsem třeba i s dětmi. Viděla jsem ho tak minimálně, jelikož má pokaždé jiného klienta.. Já taktéž chodím každý den v jiný čas na oběd. Na facebooku jsem zjistila, že mu bude 21, mně 26. Věk je to poslední co bych řešila. Předevčírem jsem si ho přidala do přátel. Žádost ještě večer přijal. Ptal se mne, jestli se známe a odkud.. Tak jsem mu říkala, kde dělám a ze sem ho tam párkrát už viděla. Prý tam pracuje chvíli. Bavili jsme se o mé i jeho práci. Děláme se stejnou cílovou skupinou. Říkal mi další své studijní a pracovní plány. Chtěl by jít studovat sociální práci do Prahy. Já na té škole studovala. Tak jsme o tom hovořili a říkala mu, že kdyby ho něco zajímalo, tak se může na cokoliv zeptat. Zajímal se také o mou práci. Psala jsem tak napůl já, napůl on. Pak po 11 hodině jsem říkala, co už je hodin. Tak pak za nějakou dobu řekl tak zatím asi dobrou noc. Ráno ještě pak když četl, že jsem mu napsala dobrou noc, poslal palec nahoru. Na profilu nemá žádné fotky, nic vyplněného. Jak mám vědět, jestli má vůbec přítelkyni? V práci nemám většinou šanci ho potkat a vůbec nevím, který den koho má a kde se bude pohybovat. Poradíte prosím, jak dále postupovat? Nechci být vlezlá a otravná. Jak zjistit, zda by se mnou někam zašel?:)

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2630 příspěvků 15.03.18 17:10

Dala jsi o sobě vědět, popovídali si přes net, ty tam svou fotku máš predpokladam, takže ví jak vypadáš, další tah bych nechala na něm, jinak budeš pěkná stíhačka :nevim:

jenny.fields
Generální žvanilka 24271 příspěvků 15.03.18 17:18

Teď bych počkala, jestli se ozve, jinak budeš vlezlá.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1614 příspěvků 15.03.18 17:18

Co mu napsat: Nešel bys někdy na kafe? Jako je to revolucni, to jo, ale zase budes vedet, jestli by sel nebo ne :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 17:19

Pořád doufám, že budu mít štěstí a zrovna ho teď někdy potkám na chodbě nebo až budu na obědě. To už by aspoň věděl kdo jsem.

kopretina92
Nováček 2 příspěvky 15.03.18 17:20

Říkám si, že když mě pošle do háje, tak to nevadí. Aspoň jsem tomu dala šanci. Přesto se nějak ztrapnovat nechci, protože ho pak někdy mohu potkat.

nostress
Extra třída :D 12710 příspěvků 15.03.18 17:34
@kopretina92 píše:
Ahoj. Pracuji ve speciální škole. Ve vedlejší organizaci- stacionáři pro postižené dělá jeden mladý kluk. Naše budovy jsou hned vedle sebe, propojené. Viděla jsem ho ve škole, na chodbě, když šel jednomu klientovi pro oběd. Vždy to byla rychlost. Pokaždé tam ještě někdo byl. Šla jsem třeba i s dětmi. Viděla jsem ho tak minimálně, jelikož má pokaždé jiného klienta.. Já taktéž chodím každý den v jiný čas na oběd. Na facebooku jsem zjistila, že mu bude 21, mně 26. Věk je to poslední co bych řešila. Předevčírem jsem si ho přidala do přátel. Žádost ještě večer přijal. Ptal se mne, jestli se známe a odkud.. Tak jsem mu říkala, kde dělám a ze sem ho tam párkrát už viděla. Prý tam pracuje chvíli. Bavili jsme se o mé i jeho práci. Děláme se stejnou cílovou skupinou. Říkal mi další své studijní a pracovní plány. Chtěl by jít studovat sociální práci do Prahy. Já na té škole studovala. Tak jsme o tom hovořili a říkala mu, že kdyby ho něco zajímalo, tak se může na cokoliv zeptat. Zajímal se také o mou práci. Psala jsem tak napůl já, napůl on. Pak po 11 hodině jsem říkala, co už je hodin. Tak pak za nějakou dobu řekl tak zatím asi dobrou noc. Ráno ještě pak když četl, že jsem mu napsala dobrou noc, poslal palec nahoru. Na profilu nemá žádné fotky, nic vyplněného. Jak mám vědět, jestli má vůbec přítelkyni? V práci nemám většinou šanci ho potkat a vůbec nevím, který den koho má a kde se bude pohybovat. Poradíte prosím, jak dále postupovat? Nechci být vlezlá a otravná. Jak zjistit, zda by se mnou někam zašel?:)

Už o tobě ví, takže bych počkala, jestli se nějak projeví.

Laddmie
Závislačka 3352 příspěvků 14 inzerátů 15.03.18 18:33

Teď počkej, až se ozve on. Záminku by si mohl najít lehce- např info o škole, na které jsi studovala apod. Držím palce, ať to vyjde. :kytka: Jo, a máš na profilu, že jsi nezadaná?

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 15.03.18 19:28

Fakt ti je 26???

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 15.03.18 20:48
Fakt ti je 26???
… a připadáš si dospělá na práci s dětmi…? Tenhle román a kličkování bych čekala možná tak od středoškolačky.
Máš facebook, bezva, otázka „Nezajdeme na kafe?“ vyřeší všechny tvoje problémy. :roll:

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 23:55
@LAlezane píše: … a připadáš si dospělá na práci s dětmi…? Tenhle román a kličkování bych čekala možná tak od středoškolačky.
Máš facebook, bezva, otázka „Nezajdeme na kafe?“ vyřeší všechny tvoje problémy. :roll:

Neodsuzuj, děláš to nepřímo, ale není to prve, co si toho všímám.
Každý má jiné vnímání situace, každý se mu jinak poddá. Ty jsi možná emočně silná, zakladatelka ne, a proto tu jsou internetové diskuze.

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 16.03.18 09:05
@koukolka_makova píše:
Neodsuzuj, děláš to nepřímo, ale není to prve, co si toho všímám.
Každý má jiné vnímání situace, každý se mu jinak poddá. Ty jsi možná emočně silná, zakladatelka ne, a proto tu jsou internetové diskuze.

A měl by někdo emočně slabý a nevyzrálý pracovat s dětmi? :nevim:

jankajj
Závislačka 2774 příspěvků 16.03.18 09:38
@nostress píše:
Už o tobě ví, takže bych počkala, jestli se nějak projeví.

Přesně, vyčkej. Už jsi svoje udělala, teď je to na něm.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Reklama