Kmínový čaj pro 6denní miminko

Anonymní
3.12.19 12:45

Kmínový čaj pro 6denni miminko

Ahoj mám 6denního chlapečka plně na UM sunar 1 a trápí nás kakání. Kaká jednou denně tuhá žlutá hovínka a moc neprdí. Chtěla bych se zeptat jestli mu mohu pomoci třeba kminovým čajem když mu je 6 dní.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

11623
3.12.19 12:51

Můžeš po lzickach zkusit cajik proti bolení briska , nebo espumisan, cviceni nozicek, masirovani briska, tresnove pecicky nebo teplou plenu na brisko.
To UM zacpava..
Jinak se zkus poradit s lekarem, pokud budou problemy pretrvavat a nebo zmenit UM

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
984
3.12.19 12:51

No a to je jako špatně jednou denně stolice a že moc neprdí? Je období, kdy spotřebuješ tři čtyři plínky po sobě a naopak jednu za den. A pokud je plínka načuraná, tak nevidím žádný problém. Jestli hystericky neplače a nemá přitom ztvrdlé bříško (kolika, zaražené prdy), tak mu nic nechybí. Preventivně mu můžeš dávat do každého mlíčka 5 kapek espumisanu- je proti zaraženým prdům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 12:55

Plena počůraná je, jen mě zarazila to stolice. Pevná a tuhá.

• Nahlásit
  • Citovat
984
3.12.19 13:16

To může být druhem UM. Pokud malý přibývá na váze a vypadá spokojeně, neřešila bych nic. Ten espumisan ale klidně preventivně dávej. Možná bude i ta stolice řidší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
984
3.12.19 13:20

Já ze začátku také dávala čaj proti prdíkům jak píše @lucynka25 a přímo v něm jsem dělala to UM, nebo v odvaru z fenyklu. Jestli máš vyzkoušný kmín, tak zkus mléko udělat v odvaru z toho kmínu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama