Kmitající přední kolečka u V-cross - poradí někdo?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 21.11.09 16:57
Kmitající přední kolečka u V-cross - poradí někdo?

Dobrý den milé maminky,
máte někdo stejný problém s kočárkem v-cross jako my? Při jízdě s odaretovanými předními kolečky mi někdy kmitají a klepou. Nevíte některá zkušená, čím by to mohlo být, popřípadě jak eventuálně závadu odstranit? Nerada bych reklamovala. :-(
Máme podvozek Travel.

Reakce:
kamiŠ
Generální žvanilka 23825 příspěvků 21.11.09 19:19

A nedělá ti to jen na nerovném povrchu? To by jsi je měla mít totiž zaaretovaný…
Jinak bohužel neporadím… :nevim:

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 21.11.09 19:30

Dělá mi to taky a dělá to snad všem, kteří kdy přispívali do diskuse o V-cross na jiném serveru. U nás je to tím, že tatínek kola přefoukal, plast se zkroutil a bylo. Zkusit reklamovat nebo někde sehnat nová kolečka…
Ale co bychom chtěli za ty prachy :zed:

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 22.11.09 07:27

Díky za odpovědi. Dělá nám to právě na rovném povrchu, třeba po zatočení. Přefouknutá snad nejsou, zkusíme utáhnout všechny šrouby. Nepřišel mi zas tak úplně levný a navíc nemyslím, že jen drahé věci musí být kvalitní…ale i tak díky :-D

janac
Závislačka 3138 příspěvků 22.11.09 09:19

ahoj, mě teda kolo nevibruje ale skoč s tím na prodejnu a třeba ti řeknou, tipla bych přefouknutí..

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 22.11.09 13:09

Mě to udělalo jednou, když jsem šla opravdu svižně. Ale to u nás nehrozí, protože s prckem moc rychle nechodíme. A dělalo mi to při rychlém pohybu i u x landeru xa.

Pellullinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.09 16:42

ähoj mě to samé dělalo u x-landeru xa. ale jen u sporťáku, přišlo mi že veškerá váha byla na zadních kolečkách a proto to bylo.

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 22.11.09 18:56

Díky, ste hodný za názory. Jenže nám se to pořád zhoršuje. je úplně jedno, jestli jedeme rychle, pomalu, rovně…prostě furt kmitaj :cry:
Na prodejnu bych šla hned, jenže jsme ho koupili v Praze a jsme z Teplic…lehce z ruky!

nemolka
Závislačka 3950 příspěvků 08.02.10 21:38

ahojik nam to děla taky u jedo fyn 4ds reklamovali jsme ale mam pocit že to bude zase to same pi. prodavačka tvrdi že to děla u všech :cert:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >