Knedlík v krku dlouhodobě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 22:00
Knedlik v krku dlouhodobě

Dobrý den, chtěl bych se zeptat již 4 týdny mě pobolívá hlava a přidalo se k tomu u knedlik v krku který tam je neustále cos mě docela děsí byl jsem u lékaře ale ten mi dal pouze kapky do nosu což na bolest hlavy docela pomohlo ale bojím se toho krku, neustále jako bych tam něco měl. Nevíte co to může být?

Reakce:
svatecnice
Kelišová 6023 příspěvků 02.09.18 22:01

Mononukleóza? Teploty nemáš?

Ou
Kelišová 5397 příspěvků 02.09.18 22:02

zánět/alergie/úz­kosti/štítná žláza a nebo jiný moribundus.

po internetu se ti diagnostiky nedostane, bude potřeba zajít znova k lékaři.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 22:03

@svatecnice teploty právě ne, ale pobolívala mě uzlin pod bradou

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 02.09.18 22:11

Klidně to může být zadržovaný vztek a strach z toho se ohradit / vyslovit co tě sejří. :nevim:

Stevia
Závislačka 3593 příspěvků 02.09.18 22:48

Kouřiš? Může to být tím…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 22:50

@Stevia kouřil jsem rok, nevím jestli je to dost dlouho ale bojím se estli to není rakovina

Stevia
Závislačka 3593 příspěvků 02.09.18 23:00

Hele tyhle stavy fakt znám :D a pocity taky…fakt zajdi k doktorovi…nic jinyho tady nevyresime…

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 02.09.18 23:02

Něco ti hodně leze krkem… :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 02.09.18 23:04
@Anonymní píše:
@Stevia kouřil jsem rok, nevím jestli je to dost dlouho ale bojím se estli to není rakovina

Tak po internetu se to fakt nedozvíš. Rakovina těchto partií je spíš z chlastu. Ale spíš budeš jen zahleněná. Chce to posílit imunitu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 23:17

@Russet tohle není jako zahleneni, nemám téměř rýmu pouze cítím že mám něco vkrku a hůř se mi polka ale už skoro mesic

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 02.09.18 23:19
@Anonymní píše:
@Russet tohle není jako zahleneni, nemám téměř rýmu pouze cítím že mám něco vkrku a hůř se mi polka ale už skoro mesic

Známý to měl a už umřel. Ale ten chlastal první ligu. A měl to roky. Jdi se nechat vyšetřit. Pro klid duše.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 23:26

@Russet no mě je 18 a moc nepiji

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 02.09.18 23:29
@Anonymní píše:
@Russet no mě je 18 a moc nepiji

Jo, ty jsi chlapeček. Já už pořádně nevidím… Nebude to nic hrozného. Jdi k doktorovi, vysvětli obavy a on tě někam vyšle.

Indra
Nováček 1 příspěvek 29.09.18 20:39
Knedlík v krku.

Zkus tohle. *******

edit admin: smazán odkaz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >