Knedlík v krku - štítná žláza?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luckyhorse
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 26.04.18 13:03
Knedlík v krku-štítná žláza?

Dobrý den,
již pár týdnů mě tráví knedlík v krku, který nelze vykašlat. Někdy je pocit horší, někdy skoro necítím, že bych v krku něco měla. Někdy po ránu když si odkašlu, najdu v odkašlaném hlenu nitky krve, ne ale vždy. Před pár měsíci jsem měla problém s krví ve stolici a nevolností. Rektoskopie i ultrazvuk břicha byl bez nálezu. V současné době mě trápí knedlík v krku, občasné nevolnosti, a občas pozoruju hlen ve stolici-světle hnědý až žlutý. Nemohlo by se jednat o problémy se šítnou žlázou? Jen doplním, že mi bývá dost často zima, cítím se unaveně a dost jsem v poslední době přibrala. V rodině jsme měli výskyt rakoviny jícnu, proto mám trošku obavy, nevím, jaké jsou prvotní příznaky této nemoci. Určitě mám v plánu zajít k doktorovi, hned jak bude po dovolené, jen mám trošku obavy, aby si o mě opět nemyslel, že přeháním a vymýšlím si. Díky za případné rady a pomoc.

Reklama

Reakce:

saphire
Kelišová 6386 příspěvků 26.04.18 13:07

@luckyhorse ten knedlik jsem mela pri nelecene stitne zlaze ;) nech si od dr predepsat doporuceni na endokrinologii

Evulina
Extra třída :D 14597 příspěvků 26.04.18 13:08
@luckyhorse píše:
Dobrý den,
již pár týdnů mě tráví knedlík v krku, který nelze vykašlat. Někdy je pocit horší, někdy skoro necítím, že bych v krku něco měla. Někdy po ránu když si odkašlu, najdu v odkašlaném hlenu nitky krve, ne ale vždy. Před pár měsíci jsem měla problém s krví ve stolici a nevolností. Rektoskopie i ultrazvuk břicha byl bez nálezu. V současné době mě trápí knedlík v krku, občasné nevolnosti, a občas pozoruju hlen ve stolici-světle hnědý až žlutý. Nemohlo by se jednat o problémy se šítnou žlázou? Jen doplním, že mi bývá dost často zima, cítím se unaveně a dost jsem v poslední době přibrala. V rodině jsme měli výskyt rakoviny jícnu, proto mám trošku obavy, nevím, jaké jsou prvotní příznaky této nemoci. Určitě mám v plánu zajít k doktorovi, hned jak bude po dovolené, jen mám trošku obavy, aby si o mě opět nemyslel, že přeháním a vymýšlím si. Díky za případné rady a pomoc.

Tak to si rozhodně myslet nebude a i kdyby ano, je to jeho problém - máš problémy, tak se jdeš ukázat k lékaři, to je přeci normální. Určitě jdi..tady ti stejně nikdo nedokáže říct, co to je, takže vyšetření je určitě na místě.
Držím palce! :hug: :kytka:

Uživatel je onlinejannina1
Závislačka 3896 příspěvků 26.04.18 13:13
@luckyhorse píše:
Dobrý den,
již pár týdnů mě tráví knedlík v krku, který nelze vykašlat. Někdy je pocit horší, někdy skoro necítím, že bych v krku něco měla. Někdy po ránu když si odkašlu, najdu v odkašlaném hlenu nitky krve, ne ale vždy. Před pár měsíci jsem měla problém s krví ve stolici a nevolností. Rektoskopie i ultrazvuk břicha byl bez nálezu. V současné době mě trápí knedlík v krku, občasné nevolnosti, a občas pozoruju hlen ve stolici-světle hnědý až žlutý. Nemohlo by se jednat o problémy se šítnou žlázou? Jen doplním, že mi bývá dost často zima, cítím se unaveně a dost jsem v poslední době přibrala. V rodině jsme měli výskyt rakoviny jícnu, proto mám trošku obavy, nevím, jaké jsou prvotní příznaky této nemoci. Určitě mám v plánu zajít k doktorovi, hned jak bude po dovolené, jen mám trošku obavy, aby si o mě opět nemyslel, že přeháním a vymýšlím si. Díky za případné rady a pomoc.

A když si to pomyslí, no tak co? Ty máš starost o to, co si bude doktor myslet? Starej se raději o svoje zdraví.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 26.04.18 13:39
@luckyhorse píše:
Dobrý den,
již pár týdnů mě tráví knedlík v krku, který nelze vykašlat.

„Knedlík v krku“/problém s polykáním může být š. ž.. Základní krevní vyšetření může udělat praktická, ale stejně to bude chtít SONO nebo RTG…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Autogramiáda „sluníčkové“ Lucie Vondráčkové: Za podpis chce 120 korun!

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) má početnou fanouškovskou základnu, čehož se... číst dále >

Prima den Jiřího Pomejeho: U cvokaře mu vyschlo v hrdle, tak vyrazil na pivo a za holkami!

Těžko říct, jestli by zrovna tímhle Jiří Pomeje (53) udělal své manželce... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama