Kniha Burda - šití krok za krokem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
118
25.8.17 22:29

Kniha Burda - šití krok za krokem

Ahoj švadlenky, ráda bych se zeptala zda někdo nemáte knihu Burda - šití krok za krokem v pdf a byla byste mi jí ochotná poslat. Také případně jaké jiné knihy o šití doporučujete pro úplnou začátečníci a co byste mi doporučily jako první věc, kterou ušít. Moc děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23205
25.8.17 23:08

Netuším, co to je, ale zkus to stáhnout. https://uloz.to/!PXt7j8S8MxpG/siti-krok-za-krokem-pdf
Začala bych sukní, třeba. Tím jsme začínaly na škole. Nebo teda vzorníkem, ale ten si asi šít nebudeš, že? :D
Pak postupně kalhoty. Někdy jsou návody i v Burdách samotných, třeba by se dali na bazaru koupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23205
25.8.17 23:10

Ten odkkaz nejde, když tak si ho nakopíruj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8793
25.8.17 23:16

Burda se dá půjčit v knihovně, jinak tuhle knížku je dobré si koupit, je pohodlnější si to nalistovat v knize… rady načerpej třeba tady a dobré střihy seženeš i v tomto časopise který se dá koupit i v čr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26786
26.8.17 07:01

Osobně bych začala šít malé polštářky a podobné rovné švy. Až pak zkusit sukni. Hlavně začít s plátnem a až časem úplet. S knihou koukni po bazarech knih, třeba seženeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21337
26.8.17 08:23

Ahoj, zalezi, co chces sit… Ja jsem samouk a pekne navody najdes tady https://caramilla.cz
Jinak nejlepsi je zacit treba polstarkem, pak neco z upletu, treba detske teplacky…
Kupuji si casopis Ottobre se strihy. Nebo spoustu strihu jde najit na netu bezplatne. Na fb jsou skupinky o siti a je tam spousta inspirace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.8.17 10:17

Ahoj, my jsme ve skole take zacinali sit rovne svy na kusech latky, abys udrzela rovinu a siri svu ;)
Takze pokus o polstarek bude dobra volba. Pak jak prejdes k obleceni, tak urcite nejakou jednoduchou rovnou sukni, kratasky, satky a pak se poustet do slozitejsich veci :mrgreen:
Opravdu ted vybirat nejaka platynka, aby te hned neodradila spatne zpracovatelna latka :)
Jinak, co jsem chtela usit, jsem vetsinou brala z Burdy a kdyz je prolistujes, tak v nekterych je opravdu pekne popsan krok za krokem
Drzim pesti, at se vyrobky dari a delaji jen radost :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
2.9.17 22:23

Ahoj, knihu mám, na začátky šití je dobré dětské oblečení, snadno se dají recyklovat staré věci, které máš doma a dětem nějaká chybička nevadí :lol: A dobře to zvedá sebevědomí. Jinak knihu mám doma, je fajn, ale určitě se dá začít i bez ní. Osobně doporučuji youtube a fb skupinu šití pro začátečníky, kde je spousta návodů a střihů v souborech. :palec: Držím palce, ať vás to začne bavit aspoň tak, jako mě. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat