Kniha - pro 11 letého kluka, fantasy, moderní...

65815
13.11.20 21:20

Kniha - moderní fantasy kluk 11 let

Zadání syna na novou knihu - fantasy, moderní (ne nějaké staré po mně), napínavá.
Nejvíc ho bavili Časodějové, Hraničářův učeň, Harry Potter, Narnie, Eragon.
Hobit nenadchl. Jinak ještě byl nadšení z obou dílů Prašiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36476
13.11.20 21:35
@Lama Lama píše:
Zadání syna na novou knihu - fantasy, moderní (ne nějaké staré po mně), napínavá.
Nejvíc ho bavili Časodějové, Hraničářův učeň, Harry Potter, Narnie, Eragon.
Hobit nenadchl. Jinak ještě byl nadšení z obou dílů Prašiny.

Michael Scott 5. Dilna serie o Nikolasi Flamelovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
13.11.20 21:35

@Lama Lama Dcera (12) má ráda Zemi příběhů od Chrise Colfera. Pak taky Učedníka od Tarana Matharu. Ta Země příběhů je víc dětská, Učedník bavil i mě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
431
13.11.20 21:43

A co třeba Terry Pratchett - Úžasná Zeměplocha? Pokud to tedy není moc staré :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
13.11.20 22:00

Enderova hra,, Zloděj blesku, Hladové hry (nevím jestli by se líbilo klukovi-je tam i kapka romantiky, hlavní hrdinka holka) -to samé Divergence

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65815
13.11.20 22:01
@ElucaK píše:
A co třeba Terry Pratchett - Úžasná Zeměplocha? Pokud to tedy není moc staré :P
:lol: Taky mi to napadlo. Já fantasy nikdy nečetla. Neám přestavu o věkové kategorii
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4413
13.11.20 22:21

Teď někdy by měla vyjít Prašina 3 ( na tu se těším já :lol: ) Synové 11 a 13 a momentálně čtou Zeměplochu.
Já takové knihy nečtu, jsou po tatínkovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
575
13.11.20 22:21

Já nejsem žádný čtenář, ale jediný co jsem četl je celá série Lone Wolf. Je to gamebook a je to za mě super :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
13.11.20 22:24
@Lama Lama píše: :lol: Taky mi to napadlo. Já fantasy nikdy nečetla. Neám přestavu o věkové kategorii

Zeměplochu jak kterou. Není to typické fantasy, tak těžko říct, jestli by ho to bavilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32113
14.11.20 07:09

Stephen a Lucy Hawkingovi Jirkův tajný klíč k vesmíru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36347
14.11.20 07:21

@inkakřivák covece to je hodne detske

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36347
14.11.20 07:22

Ja ted klukovi vnutila Adamse (stoparuv pruvodce po galaxii), chvilku to trvalo, ale chytlo se to

covece ale moderni fantasy…umim si predstavit moderni SF, ale fantasy? - ze by se to odehravalo v soucasnosti a do toho by tam behali elfove a skreti, zrejme by jezdili na motorkach… asi si predstavujes neco jineho :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65815
14.11.20 11:43
@Pudloslava píše:
Ja ted klukovi vnutila Adamse (stoparuv pruvodce po galaxii), chvilku to trvalo, ale chytlo se tocovece ale moderni fantasy…umim si predstavit moderni SF, ale fantasy? - ze by se to odehravalo v soucasnosti a do toho by tam behali elfove a skreti, zrejme by jezdili na motorkach… asi si predstavujes neco jineho :-)

Ne, rozuměj v řeči mého syna: napsáno v poslední době, ne v době, kdy jsi vyrůstala ty mezi těmi rytíři. :P
Zkrátka nemá rád, když mu nostalgicky cpů své hitovky z dětství, at už fantasy, dobroduržné ala Verne, Foglar, Troska, Tolkien…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36347
16.11.20 19:56
@Lama Lama píše:
Ne, rozuměj v řeči mého syna: napsáno v poslední době, ne v době, kdy jsi vyrůstala ty mezi těmi rytíři. :P
Zkrátka nemá rád, když mu nostalgicky cpů své hitovky z dětství, at už fantasy, dobroduržné ala Verne, Foglar, Troska, Tolkien…

pry se to nema delat (to vnucovani), respektuji a kupuju mu :zed: knihy o minecraftu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat