Kniha o kočkách - na narozeniny

14973
31.5.13 19:28

Kniha o kočkách - na narozeniny

Poradíte mi prosím nějakou dobrou knížku o kočkách, která se čte jedním dechem? Spíš něco vtipně pojatého, chci to jako dárek pro sestru - milovnici koček, ale nerada bych jen další knížku, na kterou se jí bude prášit v knihovničce :) Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17225
31.5.13 19:35

@LadyTommy Já přesně nevím, jaký styl myslíš - zda něco k chovu nebo beletrii, ale k Vánocům jsem dostala tuto, a je fakt super :mrgreen: Je to jako poradna, jak chovat kočky, jak se o ně starat, a el s vtipnými obrázky, komentáři.
http://www.arara.cz/product/356392

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
31.5.13 20:02

Tak já mám doma třeba knihu Kočka je tu šéf od Helen Exley, což jsou vtipné citáty o kočkách, pokud chceš něco pro zasmání vřele doporučuji. Pak mám i tu knihu, co psala @zoubky, čili Kočka - návod k obsluze, taky můžu doporučit. Dále Kočka - 100 falešných předsudků od Laetitie Barlerinové, kde jsem se dočetla hodně zajímavostí o kočkách, milovník koček určitě ocení. Pak mám ještě Hovory s kočkou od Kate Solisti-Mattelonové, což jsou kočičí moudrosti psané velmi vtipnou formou, docela jsem v tom poznala i svoje kočky a četlo se to tedy skvěle:lol: Tak to jsou všechny vtipné knihy o kočkách, co mám doma. No a pak mám samozřejmě knihy radící jak na kočku (např. Moje kočka a já nebo Hry s kočkou), ale to si myslím, že chovatelské rady asi nepotřebuje :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
31.5.13 20:04

Jo a ještě jsem si vzpoměla, tu nemám doma, ale měla jsem ji půjčenou a byla to taky sranda, tuším se to jmenovalo Jak žít s neurotickou kočkou, zkus se na to mrknout na netu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17225
31.5.13 20:08

@kk94 jj, tuhle knížku taky mám a je dobře čtitelná „Hovory s kočkou od Kate Solisti-Mattelonové“, takže za mě taky doporučuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24621
31.5.13 20:49

Kupovala jsem tuhle
http://www.arara.cz/product/98582
ale nečetla… Prý byla hezká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10911
31.5.13 21:05

Nevím, jestli je ještě k sehnání, ale Nefalšovaná kočka je bezva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
3.6.13 16:21

Hodná kočka, nemožné chování
Rady do života s kočkou. Pěkně psaná a užitečná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat