Kniha o peci miminek a deti?

131
17.1.06 21:09

Kniha o peci miminek a deti?

Chtela jsem se zeptat, z jakych zdroju cerpate informace, tykajici se jednak pece o miminka a vetsi deti /tj. co, kdy ucit, jak rozvijet schopnosti deti, jak si hrat, atd./ a dale kdy a jake prikrmy a dalsi podobne informace.

Premyslim, jestli mi bude stacit info z internetu nebo jestli koupit nejakou dobrou knihu /zatim jsem na zadnou nenatrefila/.

A jestli cerpate z knihy, tak z jake?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

684
17.1.06 21:24

Pro miminka bych urcite doporucila knizku Vychova kojence v rodine od Jaroslava Kocha - je to zamereno prave na rozvijeni psychomotorickych schopnosti u deti od 0 do 1 roku, jsou tam prakticka cviceni od novorozeneckeho veku atd. Nevim ale, jestli se da sehnat v knihkupectvich, ja jsem ji objevila v mamcine knihovnicce a je z roku 1986. Ohledne rustu, a vyvoje deti, prikrmu apod. mam Pece o dite od Svejcara a pak Pece o novorozence a kojence od Martina Gregory a taky jsou tam celkem dobre informace.

Preji zdrave a spokojene mimi.
Jandulka + Petulka 4 mesice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1138
17.1.06 21:57

Výborné tipy a poznatky najdeš v knihách psychologa Zdeňka Matějčka, z mnohých v pořadí oblíbenosti: Prvních šest let ve vývoji dítěte, Po dobrém nebo po zlém, Co, kdy a jak ve výchově dítěte. Tak hodně sil ke studiu:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
17.1.06 22:25

O Dr. Matejckovi jsem slysela uz dost , tak asi koupim nejakou jeho knihu.

Takze jsem pochopila, ze vetsinou cerpate asi z knih.

Diky

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
17.1.06 22:38

Na psychologiu a vyvoj je super Penalopa Lachova Dieta a ja, je to do 5 rokov zivota.
Pocula som chvalu aj na Jirinu Prekopovu napisala napr. Deti jsou hoste, kteri hledaji cestu, Kdyz dite nechce spat, Maly tyran. Necitala som, ale uz mi ma dorazit Kdyz diete nechce spat, tak potom poreferujem. :-)
Na vyzivu je celkom dobra Hofhanzlova a Fort aj ked treba si vybrat, ziadna knizka o vyzive a prikrmoch mi zatial uplne ne:,–(la. Tam cerpam skor z netu a z brozurok od Nestle, Sunarku,
Ale ked tak nad tym uvazujem, tak okrem obcasneho citania toho Dieta a ja, mam sice viacero kniziek, ale necitam nic 8O .
Skor beham po nete rodina, emimco, www.mamaaja.sk, www.dieta.sk , www.babetko.sk tam asi chodim najviac. A uplne najlepsie su casopisy, kupujem dieta a mama a ja. Tam su najaktualnejsie info od odbornikov.
Ale ten Matejicek je nadcasovy. :-)
Tak prajem pekne poctenicko :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
17.1.06 22:45

O Dr. Matejckovi jsem slysela uz dost , tak asi koupim nejakou jeho knihu.

Takze jsem pochopila, ze vetsinou cerpate asi z knih.

Diky

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
17.1.06 22:49

Knihu od Penalopy L. jsem mela v ruce a trochu jsem v ni listovala.
Moc me nezaujala.

Vidim to na toho Matejcka - zatim sama chvala.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama