Kniha o péči o novorozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Malicka07
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 17.10.14 18:33
Kniha o péči o novorozence

Ahojte,

mohly byste mi poradit, jakou knížku o péči o novorozence si pořídit? Máte nějaké oblíbené?
Díky moc! :kytka:

Reakce:
kabab
Závislačka 4424 příspěvků 17.10.14 18:36

Skvělá je Něžná náruč rodičů

smudlinky
Závislačka 2652 příspěvků 282 inzerátů 17.10.14 18:47

Dneska se toho najde víc na netu, než v knížce :-) Hodně chválená je zmiňovaná něžná náruč rodičů od Kiedroňové

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 17.10.14 18:53

Nic, pro mě byla zbytečná investice i něžná náruč rodičů. NEříkám, že je špatná, ale kdyby se člověk řídil jen jí, tak se zblázní a je zbytečně obsáhlá. Základní rady jsem dostala v porodnici, zbytek od doktorky + rodina. To mi stačilo.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 17.10.14 18:55

Kdyby jsi chtěla, mám tady tu: http://www.megaknihy.cz/…miminko.html?…
Není špatná, je tam hodně receptů, ale není teda od českého autora (psaná česky samozřejmě je). Chystám se jí dát na bazar, nechala bych ji řekně za 250kč. Je jako nová.

Malicka07
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 17.10.14 20:35

@smudlinky @kabab Díky, juknu na ni ;-)

Malicka07
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 17.10.14 20:37

@avm3 Díky za info i nabídku. Já teď budu trávit hodně času doma, tak bych si ráda něco v klidu početla. Nechci ale nic o těhotenství a porodu, protože to mě akorát stresuje. Jak jsem zjistila, sladká nevědomost, jen potřebné info od lékařů. A věřím, že kdybych měla knížku, ve které něco takového je, tak by mi to asi nedalo a četla bych to… Ale díky za nabídku!

smudlinky
Závislačka 2652 příspěvků 282 inzerátů 17.10.14 20:43

@Malicka07 já to dělala tak, že knihy o porodu apod. četl manžel :-) Já chodila pak šla na předporodní kurz a to stačilo :-) Zbytek jsme pak řešili po porodu

Malicka07
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 18.10.14 21:43

@smudlinky Tak to u nás asi neklapne, aby manžel něco četl o porodu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >