Kniha o sexu pro děti

1.6.18 13:35

kniha o sexu pro děti

Poradíte mi knihu vhodnou cca pro třeťáka? nejlépe s obrázky, něco co se vám osvědčilo doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
198
1.6.18 14:21

Jsem holka, jsem kluk.. :palec: neni to jen o sexu, obecně o rozdílech mezi pohlavím, jak se narodi miminko atd.. za mě dobrá kniha..
edit: kniha je oboustranná - jedné holka z druhé kluk ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
1.6.18 14:24

Není to ještě brzo, poučovat tříleté dítě o sexu?  :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2663
1.6.18 14:27
@nedline píše:
Není to ještě brzo, poučovat tříleté dítě o sexu? :think:

Třeťáka. :D A jo, je to brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
1.6.18 14:27

@nedline Poradíte mi knihu vhodnou cca pro třeťáka:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6980
1.6.18 14:28

@nedline tak záleží jestli už ho nevhodně nepoučil nějaký spolužák nebo starší kamarád, to je asi pak lepší „jít s pravdou ven“ :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
1.6.18 14:29

@Ice79 @iziwolvie Ježiš já su blbá. :lol: :lol: Děkuji za upozornění, asi mi to vedro zatemňuje mozek… :lol: Ale i pro třeťáka mi to přijde brzo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4927
1.6.18 14:55
@nedline píše:
@Ice79 @iziwolvie Ježiš já su blbá. :lol: :lol: Děkuji za upozornění, asi mi to vedro zatemňuje mozek… :lol: Ale i pro třeťáka mi to přijde brzo…

Moje kamaradka je ucitelka prvniho stupne. A zrovna tenhle tyden meli tretaci besedu na tema sex apod. A 2 holcicky uz v jeji tride (tretaci) i menstruuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2663
1.6.18 15:12
@vertunka píše:
Moje kamaradka je ucitelka prvniho stupne. A zrovna tenhle tyden meli tretaci besedu na tema sex apod. A 2 holcicky uz v jeji tride (tretaci) i menstruuji.

No ty brďo, tak to je síla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4927
1.6.18 15:14
@Ice79 píše:
No ty brďo, tak to je síla.

No to jo. Ja se v prvaku modlila, abych to uz dostala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26580
1.6.18 15:34
@nedline píše:
@Ice79 @iziwolvie Ježiš já su blbá. :lol: :lol: Děkuji za upozornění, asi mi to vedro zatemňuje mozek… :lol: Ale i pro třeťáka mi to přijde brzo…

Brzo to rozhodne neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
1.6.18 15:34
@vertunka píše:

No tak to je opravdu mazec.. Ty děti jsou čím dál tím dříve vyspělé, zajímalo by mě, čím to je… :think: Já dostala knížku o dospívání někdy až na druhém stupni základní školy. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
2.6.18 17:50
@lucie.krajcarova píše:
Poradíte mi knihu vhodnou cca pro třeťáka? nejlépe s obrázky, něco co se vám osvědčilo doma.

Má otce? Od cca 10-ti jsou www. stránkyprokluky. cz. Ale jestli má otce, tak by mu to měl vysvětlit a občas i zkontrolovat. Ale zrovna péče o tělo a základy sexu atd. na těch stránkách jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13950
5.8.18 23:49
@nedline píše:
No tak to je opravdu mazec.. Ty děti jsou čím dál tím dříve vyspělé, zajímalo by mě, čím to je… :think: Já dostala knížku o dospívání někdy až na druhém stupni základní školy. :nevim:

To není pravda. Jen nás to pořád překvapuje. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13950
6.8.18 15:48
@růžový achát píše:
Pamatuji si jak mi moje spolužačka ve 12 cti letech vyprávěla o nějakých měsících, ale byla ze sociálně slabé kasty a tak jsem po tom nepátrala… až jednou.. moje matka musela s pravdou ven.. a to se ji asi moc nepovedlo, jelikož mne nechala běhat asi rok s vložkama s lepidlem na pí. če, neměla jsem mámu zrovna ejchuchu

To zní brutálně, zejména s tím lepidlem. … já si kvůli osrstění nenechávám lepit ani odběr krve. :oops: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama