Kniha o těhotenství,práce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.9.21 19:02

Kniha o těhotenství,práce

Ahoj, píšu seminární práci o plánovaném a neplánovaném těhotenství, chci se zeptat, zda někdo nevíte o nějaké dobré knize na téma nechtěné, neplánované dítě, plánování těhotenství, typech ochrany atd…., nebo kdyby jste některé nějakou práci na toto téma měla zpracovanou….,moc mi to pomůže :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18723
20.9.21 19:43

Opravdu hledáš tipy na odbornou literaturu na emiminu, nikoliv v knihovně a nebo alespoň v jiných pracech na toto téma?

Jestli nejsi v prváku, tak teda začni velmi usilovně pracovat na tom, aby ses naučila informace dohledávat tam, kde jsou. To co tady po nás chceš je abychom za tebe udělali rešeřši, bez které ale nebudeš sto dát dohromady příčentou osnovu té práce.

pro začátek hledej třeba repozitáři prací https://theses.cz/

A ne - nezkopíruj to, protože tvoji pedagogové budou používat antiplagiátorké programy a když budeš opisovat, což je to co tady žádáš, tak tě normálně vyrazí, protože to máš ve studijním řádu. Četla si ho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 16:00

@Ou děkuji, samozřejmě o nějakých knihách vím a dokonce je mám 🙃… Jen jsem se slušně zeptala, zda někdo neví o nějaké dobré knize na tato témata, jelikož zde se vyskytuje nejvíce žen, které si těhotenstvím prošly…
O plagiátorství samozřejmě vím.
Achjo, stačila by slušnost, krásný den❤️

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat