Kniha podobná Bridget Jones

85
25.11.15 19:33

Kniha podobná Bridget jones

Moc se mi líbí Deník Bridget Jones a zrovna včera jsem dočetla 3 díl Láskou Šílená úplně mě to bavilo.Moc bych uvítala tip na podobný tip knihy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13546
25.11.15 19:44

Nevím jesttli se Bridget něco vyrovná, ale trháky jsou také od Alexandry Potter :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
25.11.15 20:43

Na Bridget Jones si vzpomenu vždy, když řeším kalhotkové dilema ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2219
25.11.15 23:17

Teď jsem nedávno dočetla knihu Tentokrát to vyjde od Gillese Legardiniera a neskutečně se bavila a při čtení si vzpomněla na Brdiget, fakt doporučuji :)

Ukázky:
„Nasadím si rukavice. Myslela jsem na všechno, je ze mě opravdový profík. Hlavně žádné otisky prstů. Problém je, že jediné rukavice, které jsem našla, jsou lyžařské. Jen s obtížemi vydoluju klíč z kapsy, protože ty obrovské rukavice značně omezují moje hmatové schopnosti. Ze všeho nejdřív jsem dvakrát nahmatala rtěnku… Pak jsem klíč málem upustila, ale nakonec se mi podařilo vsunout ho do zámku se zručností hodnou profesionálního zloděje. Otřepu se hrůzou, když si představím, co by nastalo, kdybych místo lyžařských našla boxerské rukavice.“
„Jsem pochodující rampouch. Právě začíná doba ledová a já znám přinejmenším jeden živočišný druh, který za to zaplatí.“
„Pomsta je sladká jako zmrzlina. A na tu já jsem zmrzlá dost“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8936
25.11.15 23:26

Určitě autorka Sophie Kinsella - je to ve stylu BJ, lehké, čtivé, pobaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
28.11.15 21:30

Děkuji za tipy. Okouknu to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu