Kniha pro děti - dopravní prostředky

17.6.15 15:39

Kniha pro děti - dopravní prostředky

Hezký den, poradíte prosím nějakou pěknou knížku o dopravních prostředcích? Malý má cca 2,5roku a zajímá ho vše co má motor. Máme krásnou knížku „Kamarádi zvířátka“ kde je vždy na stránce (něco menší než A4) namalované zvířátko a pod ním básnička. Poslední dobou ale „frčí“ jen ta zvířátka jež jsou vyobrazena v městském prostředí tedy tam jede třeba tramvaj. Hledám tedy něco obdobného - ne dětské leporelo pro nejmenší ani nic moc „technického“ (je mu celkem fuk kolik druhů bagrů existuje). Máte prosím tip na nějakou pěknou obrázkovou knížku kde by byly vyobrazeny jednotlivé dopravní prostředky ale takovou jednoduchou formou jakože to je bagr to je auto…? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

149
17.6.15 15:52

Moje první knížka - doprava od nakladatelství Librex, máme doma a i když mám 2 holky prohlížíme ji pořád

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
17.6.15 16:03

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 23:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4544
17.6.15 17:29

Máme stejnou knížku se zvuky ale zvířátek http://www.nakladatelstvi-junior.cz/…vrci/d-4856/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 17:34

Já miluju encyklopedie z řady „Už vím proč?“ od vydavatelství Albatros. Bohužel jich už dost vyšlo a zatím nedělají dotisky, ale dají se sehnat i teď dobré, jen už ne ty hodně obecné. Rozhodně zkuste knihovny, tam je určitě mají.
Líbí se mi, že mají otevírací okýnka a mého syna (necelých 2,5) tyto knihy neuvěřitelně baví a v podstatě nečteme nic jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 19:38

@Taciras To pexeso vypadá výborně! Jen tak pro zajímavost se zeptám v kolika to umí vaše děti hrát? Četla jsem někde že 2leté dítě zvládne bez problému systém pexesa i domina… máme tedy zatím jen domino ale ani omylem :oops: Tedy stejné obrázky pozná ale aby chápal že je má nějak řadit to nee…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
17.6.15 20:14

Příspěvek upraven 10.09.19 v 23:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 20:21

@Taciras Hmmmm a když to hraje v papírové formě chápe jako že když otočí 2 stejné si je vezme a může znova a když ne tak má počkat… prostě pravidla? Syn totiž také najde stejné kartičky ale pravidla jsou tak nějak mimo něj :) Ale četla jsem tedy toho dost co by kdyby… např. hlavonožce prý má nakreslit 2leté dítě!… no u nás ani kdybych ho mučila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
17.6.15 21:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu