Reklama

Kniha - Svět bez stížnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bibianka
Kelišová 6068 příspěvků 28.01.18 20:15
Kniha - Svět bez stiznosti

Ahoj, nema nekdo zkusenost s touto motivacni knihou? Prijde mi to zajimave, tak o ni uvazuji, cetl nekdo?
 www.knihcentrum.cz/…ez-stiznosti?…

Reklama

Reakce:

lostinviolet
Povídálka 13 příspěvků 31.01.18 23:10

Ahoj, knizku i naramek mam zatim tyden, stale jsem u 1.dne a stale me to bavi…okoli zatim kouka dost nechapave a nikdo do toho nechce jit se mnou :mrgreen:

Knihomyš
Extra třída :D 10538 příspěvků 31.01.18 23:15

Nečetla jsem, ale vím, kde na to najít recenze :)
 https://www.databazeknih.cz/…nosti-356815

Nika079
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 02.02.18 09:08

Včera jsem ji dostala a hned nasadila náramek. Beru to jako srandu a jako motivaci, být lepší mámou. Protože v lednu jsme měli neštovice a teď virozu a jsme tedy hodně doma, potřebovala jsem nakopnout a kniha přišla právě včas :-)

lostinviolet
Povídálka 13 příspěvků 19.02.18 20:04

Tak co, jak se drzite? Ja zatim dala jeden cely den, ale druhy den se to nejak zvrtlo jeste pred polednem, takze jsem opet u 1. :mrgreen:
Co vy? jak to jde vam?

Nika079
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 20.02.18 10:46

Mně ten náramek pořád berou děti, tak vlastně ani nevím :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >