Kniha - Svět bez stížnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bibianka
Kelišová 6067 příspěvků 28.01.18 20:15
Kniha - Svět bez stiznosti

Ahoj, nema nekdo zkusenost s touto motivacni knihou? Prijde mi to zajimave, tak o ni uvazuji, cetl nekdo?
 www.knihcentrum.cz/…ez-stiznosti?…

Reklama

Reakce:

lostinviolet
Povídálka 13 příspěvků 31.01.18 23:10

Ahoj, knizku i naramek mam zatim tyden, stale jsem u 1.dne a stale me to bavi…okoli zatim kouka dost nechapave a nikdo do toho nechce jit se mnou :mrgreen:

Knihomyš
Extra třída :D 10502 příspěvků 31.01.18 23:15

Nečetla jsem, ale vím, kde na to najít recenze :)
 https://www.databazeknih.cz/…nosti-356815

Nika079
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 09:08

Včera jsem ji dostala a hned nasadila náramek. Beru to jako srandu a jako motivaci, být lepší mámou. Protože v lednu jsme měli neštovice a teď virozu a jsme tedy hodně doma, potřebovala jsem nakopnout a kniha přišla právě včas :-)

lostinviolet
Povídálka 13 příspěvků 19.02.18 20:04

Tak co, jak se drzite? Ja zatim dala jeden cely den, ale druhy den se to nejak zvrtlo jeste pred polednem, takze jsem opet u 1. :mrgreen:
Co vy? jak to jde vam?

Nika079
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 10:46

Mně ten náramek pořád berou děti, tak vlastně ani nevím :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama