Kniha - Svět bez stížnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bibianka
Kelišová 6068 příspěvků 28.01.18 20:15
Kniha - Svět bez stiznosti

Ahoj, nema nekdo zkusenost s touto motivacni knihou? Prijde mi to zajimave, tak o ni uvazuji, cetl nekdo?
 www.knihcentrum.cz/…ez-stiznosti?…

Reakce:

lostinviolet
Povídálka 13 příspěvků 31.01.18 23:10

Ahoj, knizku i naramek mam zatim tyden, stale jsem u 1.dne a stale me to bavi…okoli zatim kouka dost nechapave a nikdo do toho nechce jit se mnou :mrgreen:

Knihomyš
Extra třída :D 10543 příspěvků 31.01.18 23:15

Nečetla jsem, ale vím, kde na to najít recenze :)
 https://www.databazeknih.cz/…nosti-356815

Nika079
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 02.02.18 09:08

Včera jsem ji dostala a hned nasadila náramek. Beru to jako srandu a jako motivaci, být lepší mámou. Protože v lednu jsme měli neštovice a teď virozu a jsme tedy hodně doma, potřebovala jsem nakopnout a kniha přišla právě včas :-)

lostinviolet
Povídálka 13 příspěvků 19.02.18 20:04

Tak co, jak se drzite? Ja zatim dala jeden cely den, ale druhy den se to nejak zvrtlo jeste pred polednem, takze jsem opet u 1. :mrgreen:
Co vy? jak to jde vam?

Nika079
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 20.02.18 10:46

Mně ten náramek pořád berou děti, tak vlastně ani nevím :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >