Kniha Žena je láska - má smysl si ji pořídit?

239
9.1.19 18:43

Kniha Zena je laska

Ahoj holky. Na fb na me vyjela reklama na tuto knihu. Četl ji někdo a váš názor? Viděla jsem video k tomu a nevím co si mám o tom myslet, jak spisovatelka tvrdí, že žena je tvurkyni vztahu a když něco, tak se ma změnit, aby se zmenil i muz. Mam z toho pocit, jako by žena mohla za všechno a muz za nic, protože dle spisovatelky vztah tvořít neumí. Jako nevím, ale když jsem začala nový vztah, tak jsem se snažila a muz si toho nevazil a když jsem viděla, ze si toho neváží, tak jsem to dělat přestala a ještě jsem byla za špatnou, ze to dal nedelam a vztah krachl. Zajímalo by me zda ma smysl si knihu pořídit. A taky mě zajímá jaky je váš názor na ten výrok, že žena je tvurkyni vztahu a vše je v jejich rukou. Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.1.19 18:49

se základním vyzněním souhlasím a chápu, že je obtížné si přiznat chybu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
9.1.19 18:53

@pohledzdruhestrany Nechapu? Jakou chybu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.19 18:59

nedostatečné tvoření vztahu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
9.1.19 19:04

@pohledzdruhestrany a četlas knihu? Ja o svých chybám vim. Knihu jsem nečetla, proto chci posbírat zatím názory a dle reklamy mi přijde, ze za vše může žena a chlap je bezchybný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.19 19:10
@marikita píše:
@pohledzdruhestrany a četlas knihu? Ja o svých chybám vim. Knihu jsem nečetla, proto chci posbírat zatím názory a dle reklamy mi přijde, ze za vše může žena a chlap je bezchybný.

určitě to tak v knize mysleli a plně se ztotožňuji :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
9.1.19 19:32

@pohledzdruhestrany aha uz chapu :grin: jsem si nevšimla, že si muž :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...