Knihy, co vás chytly za srdce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
majki.r
Extra třída :D 12490 příspěvků 18.08.19 16:41
Knihy ,co vas chytly za srdce

Zdravim!
Prosim o tipy na pekne pocteni :) Jedine, co nectu, jsou detektivky a horory, u vseho jineho, pokud mate tip, prosim napiste :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Alušáček
Závislačka 4041 příspěvků 18.08.19 16:50

@majki.r Krásná knížka je Panenky z ráje, dobře píše Liane Moriarty, líbili se mi všechny knížky od ní. Z českých spisovatelů mě baví knihy knihy od Třeštíkové a Hartla. Jinak tedy detktivky, psychopříběhy, thrillery jsou super, škoda, že tě nebaví.

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 998 příspěvků 4 inzeráty 18.08.19 16:51

Měděný jezdec Paulliny Simons, Jako zabít ptáčka, Jih proti severu, Vesmír vs Alex Woods,… Ty mne chytly za srdce :).

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 18.08.19 16:53

Emile Zola-Zabiják-vytahuju ji z knihovny opakovana.
Kluk z kostek-autora ted z hlavy nevim, ale pise to tatinek syna s autismem o tom jak si spolu tvori vztah. krasne a dojemne.
Forrest Gump a pokracovani Gump&comp.

majki.r
Extra třída :D 12490 příspěvků 18.08.19 16:53

@Alušáček diky moc :D ja nerada ctu o zlocinech, nasili, smrti…ale treba knihy podle skutecnych udalosti rada mam, tezko to vysvetlit :)

Jahru
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 18.08.19 16:54

Midnight in Chernobyl. Bohuzel nevysla v cestine.

majki.r
Extra třída :D 12490 příspěvků 18.08.19 17:00

@PenelopaW @Teresa.p @Jahru dekuju:kytka:

mamule42
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 18.08.19 17:09

@majki.r Mě se moc líbí Věčná Ambra a Ptáci v trní

Wani
Závislačka 3800 příspěvků 18.08.19 17:10

Soukromá záležitost (Óe Kenzaburó), Hana (Alena Mornštajnová), Houbařka (Viktorie Hanišová), Možná, že odcházíme (Jan Balabán), Na střeše je Mendelssohn (Jiří Weil),…

lucenka
Hvězda diskuse 37747 příspěvků 18.08.19 17:12

Mám dvě knížky, které jsem jako jediné přečetla vícekrát:
Jack London - Jerry z ostrovů
A. Pristavkin - Na hrudi obra obláček zlatý

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8489 příspěvků 18.08.19 17:27

Vonegut Sireny z Titanu.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 18.08.19 17:43

Hana, nejlepší kniha kterou jsem kdy četla :srdce:

mau-mau
Závislačka 4341 příspěvků 18.08.19 17:53
@Wani píše:
Soukromá záležitost (Óe Kenzaburó), Hana (Alena Mornštajnová), Houbařka (Viktorie Hanišová), Možná, že odcházíme (Jan Balabán), Na střeše je Mendelssohn (Jiří Weil),…

Já jak jsem viděla název diskuse, tak jsem si hned vzpomněla na Hanu. Neuvěřitelná kniha. Přestože se nepobavíš stylem, že by ses popadala smíchy za břicho, je to úžasná kniha, která mi asi ještě dlouho zůstane v mysli. Neskutečný :palec: A pak z kategorie těch zábavných Stoletý stařík a to pokračování s tou Analfabetkou. Z těch starších třeba Pan Kaplan má stále třídu rád. ;)

NovápaníA
Kecalka 457 příspěvků 18.08.19 18:03

Tak mě asi nejvíc chytla za srdce právě detektivka :D resp. série Fjälbacka od Camilly Läckberg. Ale je tam hodně že života detektivů i lidí z okolí, nebo to prosté vyšetřování. Poslední díl měl opět otevřený konec.

Druhá věc, kterou asi z hlavy nedostanu je „Květ pouště“ a „Safa“ od Warice Dirie- kniha podle skutečnosti.

Zajímavé jsou i knihy od Johna Greena „Hledání Aljašky“ nebo „Hvězdy nám nepřály“.

Nyní mám rozečtenou knihu „Léto bez Facebooku“ od Romaina Puértolase - vtipná kniha.

Wani
Závislačka 3800 příspěvků 18.08.19 18:05

@mau-mau To rozhodně, ten příběh me moc hezky a ctive napsany. Doporučuji i tu Houbařku, je to z jiného soudku, ale člověka to uplne přenese na Šumavu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama