Knihy o obnovení vztahu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Paní Kaktusová
Nováček 10 příspěvků 09.04.18 22:38
Knihy o obnovení vztahu?

Ahoj, zajímalo by mě, jestli je nějaká kniha, která se zabívá obnovením vztahu? :D Nebo jak na svého ex zase zapůsobit? :D prostě knihy tohohle typu :P

Reakce:

EINNER
Kecalka 126 příspěvků 09.04.18 23:17

Kniha o vztahu, která nám v manželství velmi pomohla a dodnes pomáhá je „Muži jsou z marsu, ženy z Venuše“, je to hodně o pochopení různého světa muže a ženy, o komunikaci, atd.

Knihomyš
Extra třída :D 10538 příspěvků 09.04.18 23:43

Sherry Agrovová - Proč muži milují potvory. :)

Eule
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 10.04.18 06:20

Ještě jsem ji nečetla ale myslím, že může být dobrá
https://www.kosmas.cz/…lska-tonuti/
nebo i nějaké další má p. Plzák ;-)

lilith1
Ukecaná baba ;) 1470 příspěvků 10.04.18 07:47
@Knihomyš píše:
Sherry Agrovová - Proč muži milují potvory. :)

O těch potvorách je to mýtus, znám hodně fajn dlouhodobých vztahů, kde ženy jsou hodné a ten jejich žádnou potvoru nechce.

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 10.04.18 12:03

Zajímavé téma :D

Paní Kaktusová
Nováček 10 příspěvků 10.04.18 12:47

@EINNER a myslíte, že pomůže už i v rozpadlém vztahu? :palec:

EINNER
Kecalka 126 příspěvků 10.04.18 13:13

To Vám nedokáži říct. Co myslíte pod pojmem „rozpadlý vztah“. Jakože už nežijete ani v jedné domácnosti? Nebo jste v jedné domácnosti, ale žijete jen vedle sebe a ne spolu?

Paní Kaktusová
Nováček 10 příspěvků 10.04.18 13:15

@EINNER už nežijeme spolu. Jsme od sebe už přes 3 měsíce. Snažím se najít nějakou cestu k němu zpět, tak třeba porozumění pomůže.

Knihomyš
Extra třída :D 10538 příspěvků 10.04.18 20:30
@lilith1 píše:
O těch potvorách je to mýtus, znám hodně fajn dlouhodobých vztahů, kde ženy jsou hodné a ten jejich žádnou potvoru nechce.

Spíš je pojem „potvora“ v tomhle případě nadsázka - jde o to, aby sebou ženská nenechala orat vláčet.

EINNER
Kecalka 126 příspěvků 10.04.18 20:42

Ano, tato kniha hodně pomůže k porozumění druhého pohlaví.
Píšete, že se snažíš o nalezení cesty zpět k němu. On se nesnaží? Vím, že tady chcete jen poradit knihu, ale nepřemýšlela/li jste o manž. poradně? My s manželem taky prošly krizí a vypadalo to dost na rozpad a v poradně (do které chodíme dodnes) nám pomohli.

Paní Kaktusová
Nováček 10 příspěvků 10.04.18 20:43

@EINNER bohužel, nesnaží. Občas se ozve sám od sebe, ale jinak nic. Nikam ho nedostanu, říká že už to nemá cenu. Že mě nemiluje, má jenom rád. :(

EINNER
Kecalka 126 příspěvků 10.04.18 22:10
@Paní Kaktusová píše:
@EINNER bohužel, nesnaží. Občas se ozve sám od sebe, ale jinak nic. Nikam ho nedostanu, říká že už to nemá cenu. Že mě nemiluje, má jenom rád. :(

To mě mrzí. V tom případě nevím, co vám víc poradit, i když bych ráda. Přeji, ať se muž umoudří a znovu mezi vámi zajiskří láska.

Uživatel je onlinekáťa
Extra třída :D 13027 příspěvků 11.04.18 11:20
@Paní Kaktusová píše:
@EINNER bohužel, nesnaží. Občas se ozve sám od sebe, ale jinak nic. Nikam ho nedostanu, říká že už to nemá cenu. Že mě nemiluje, má jenom rád. :(

A proč to chceš obnovovat??? Nebylo by lepší energii směrovat do budoucna s někým jiným???
On pravděpodobně už v sobě definitivní rozhodnutí učinil, když se rozhodl ukončit vztah, odstěhovat a nijak se nesnaží o návrat, naopak tě ujišťuje v tom, že už tě nemiluje???

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >