Knihy pro věk 2 - 15 let

799
9.9.20 15:19

Knihy pro věk 2 - 15 let

Holky poprosím, sem s nápadama. Co čtou vaše děti.
Budeme nakupovat knížky na jednu akci pro děti - pro holky i kluky.
Vůbec nevím, co teď frčí…Kdybych se řídila našima klukama, tak je to samá Tlapkovka a Minecraft.
Dívala jsem se na starší diskuze, ale většina těch knih už není v prodeji.
Děkuju :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26673
9.9.20 15:31

Syn má rad Ztřeštěný dům na stromě. Kategorie 10 a víc. Pro mladší se mi líbí Jakub a Jáchym, Gerda, Medvěd Wrr, Čarodějka Winnie a pak různé knížky na hledání a prohlížení. Např. Knížka sama díra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16327
9.9.20 15:31

@Petája :mrgreen: dcera necelé 4 roky - všechny knížky s Tlapkovou patrolou, ještě 3 prasátka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45724
9.9.20 15:46

Kluk 9 let: Prašina, Deník malého poseroutky, Kocour Modroočko, Kmotra liška :)
Když byl menší tak miloval Krtečka, Frozen, pohádky skřítka medovníčka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2164
9.9.20 15:47

Holka má ráda od 6 let (teď 9) sérii Příběhy se šťastným koncem a Dědečku vyprávěj. Kluk (11) čte verneovky, Hobita, Pána prstenů, některé Pratchettovky a teď momentálně Stopařova průvodce po galaxii. Oběma se líbil/líbí Harry Potter a Poseroutkové.
Pro mladší kategorii cokoliv od Kahouna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5600
9.9.20 15:50

Moje velká tlustá zombie ryba - dítě 10+ Úspěch měl i Deník malého poseroutky.
Když byly děti malé tak Krteček, Rumcajs, Maxipes Fík apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19097
9.9.20 15:52

Ja mam rada vse od roalda dahla, ten ma hezke knizky, syn (5) ma pak rad spis takovou klasiku- maly princ, kubula a kuba kubikula… mensi mel rad hodne knizky s tématikou života na farme, ted zas prahne spis k dinosaurum. Pro starší od tech 10 let jsem spis uz pro nejake fantasy, harry potter, hobit, ja v tomhle veku mela rada treba emily strange, pro kluky od těch 10 let byh to videla spis neco na způsob verneovek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64164
9.9.20 18:18

KLuk, 11 let teď uplně ulítnul na Časodějích ( já taky :oops: :lol: ) a Eragonovi. Asi před rokem se mu hodně libila Prašina.
Holka, 8 let ráda čtě Rlda Dahla, prakticky cokoli, a Peroutkovou ( serie Anička a kamarádky ; Případ ukradené cukřenky)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
9.9.20 23:00

No teď hodně frčí prý after, prokletý rok, deník malého poseroutky, rudá jako rubín (drahokamy), :think: :think: :mavam: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
799
10.9.20 20:56

Holky moc dekuju. Uz jsem navybirala podle vasich rad a myslim, ze to bude mit uspech :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama