Knihy Vlasty Javořické

10561
13.11.20 13:54

Knihy Vlasty Javořické

Dobrý den. Už hodně let mám hrozně moc ráda tuto autorku. V této covidové době jsem se ke čtení zase trochu vrátila. Záleží jak to dovolí čas a děti :lol:.
Sháním její knihy v elektronické podobě na stáhnutí zdarma. Mám hodně jejich knih doma a některé jsem našla ještě na ULOZTO. Prohledala jsem vše možné a když už jsem nějakou její knihu našla kterou jsem nečetla tak je zpoplatněna. Kde stahujete knihy zdarma? A viděli jste tam nějaké knihy této autorky?
Děkuji moc za pomoc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
44790
13.11.20 14:11
@peluani píše:
Dobrý den. Už hodně let mám hrozně moc ráda tuto autorku. V této covidové době jsem se ke čtení zase trochu vrátila. Záleží jak to dovolí čas a děti :lol:.
Sháním její knihy v elektronické podobě na stáhnutí zdarma. Mám hodně jejich knih doma a některé jsem našla ještě na ULOZTO. Prohledala jsem vše možné a když už jsem nějakou její knihu našla kterou jsem nečetla tak je zpoplatněna. Kde stahujete knihy zdarma? A viděli jste tam nějaké knihy této autorky?
Děkuji moc za pomoc :kytka:

Tak když ji máš tak ráda, proč si knihu nekoupíš? :nevim:
Knihy radši kupuju, k uložtu a tak sahám, když jinak sehnat nejde.

Koukni na databázi knih

https://www.databazeknih.cz/…a-ke-stazeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2812
13.11.20 14:26

Jsem ti chtěla poradit CzTorrent, ale koukám, že ho (zas) zařízli.
RIP pirátění českých knih a překladů. :andel:

Jinak souhlasím, pokud má člověk oblíbence a knihy se koupit dají, měly by se kupovat. Dej si sledování na Trhknih nebo někde - tenhle typ literatury se prodává 20Kč za kus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2232
13.11.20 17:21
@peluani píše:
Sháním její knihy v elektronické podobě na stáhnutí zdarma. Mám hodně jejich knih doma a některé jsem našla ještě na ULOZTO. Prohledala jsem vše možné a když už jsem nějakou její knihu našla kterou jsem nečetla tak je zpoplatněna. **Kde stahujete knihy zdarma? **viděli jste tam nějaké knihy této autorky?
Děkuji moc za pomoc :kytka:

Většinou nikde, za knížky, které nejsou oficiálně zdarma normálně platím :nevim: Já taky nerada pracuju zadarmo.
Zdarma bývají starší knihy, např. tady: https://www.databazeknih.cz/…a-ke-stazeni. Jestli je tam Javořická, to nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama