Knírek po vysazení antikoncepce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jagwa
Stálice 91 příspěvků 22.03.18 11:13
Knirek po vysazení antikoncepce

Jsem tři měsíce po vysazení HA a začal se moc dělat knírek :,(. Nikdy jsem s tím problem neměla, ale brala jsem ji fakt dlouho. Je to tím? :?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Vladimirovna
Kecalka 389 příspěvků 22.03.18 11:19

A co je za problém, má to většina holek. Kup si epilacni pásky a za deset sekund je problém vyřešen :mrgreen:

Jagwa
Stálice 91 příspěvků 22.03.18 11:21

Já to nikdy resit nemusela a skubat si ho fakt nebudu. :roll:

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 22.03.18 11:22

Některé ženy to tak mají normálně, možná to byl akorát spouštěč, jak jste najednou měla více hormonů. Můžete použít epilační pásky, nebo použít metodu IPL (odstranění chloupků pulzním světlem).

radkka
Neúnavná pisatelka 19382 příspěvků 22.03.18 11:23
@Jagwa píše:
Já to nikdy resit nemusela a skubat si ho fakt nebudu. :roll:

Tak si to nech :mrgreen:

Jagwa
Stálice 91 příspěvků 22.03.18 11:26
@radkka píše:
Tak si to nech :mrgreen:

Taky že jo :) lepší než to mít rudý nebo pupínky. Jen me zajímalo, jestli to je tim ;)

Vladimirovna
Kecalka 389 příspěvků 22.03.18 11:27

@Jagwa právě jsem si knirek odstranila a nic rudého nemám ani pupínky 8o

radkka
Neúnavná pisatelka 19382 příspěvků 22.03.18 11:32
@Jagwa píše:
Taky že jo :) lepší než to mít rudý nebo pupínky. Jen me zajímalo, jestli to je tim ;)

Já si epiluji nohy a podpaží a nic rudého nemám, pupínky také ne :think: asi to umím :mrgreen: když ti přijde žena s vousy lepší… Ano, zřejmě to bude hormony.

Kriss Tina
Závislačka 3938 příspěvků 22.03.18 11:50

Já si občas knírek natřu depilačním krémem na obličej, vydrží to dlouho a nic červenýho nebo pupínky tam nezbyde :mrgreen: lepší než mít vousy a ano nejspíš to bude hormonální

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 22.03.18 12:11

@Jagwa Nevím jestli to může být antikoncepci…ale knira má hodně žen…některé si ho odstraňují a některé na to kašlou a kníra mají skoro jako chlapi…

Alladina
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 22.03.18 12:42
@Jagwa píše:
Taky že jo :) lepší než to mít rudý nebo pupínky. Jen me zajímalo, jestli to je tim ;)

Nechci se vměšovat, ale myslím si, že knir ci jakýkoliv vous na tvářích, by měl zůstat čistě vysadou muzu :think: :)

Včelička992
Závislačka 3140 příspěvků 22.03.18 12:54

Pokud mas fakt vyrazny knirek, tak si ho depiluj. Na tom nic neni. Dneska je to jako kdyby sis holila nohy, takze zadny stres. Pokud ti to naopak vyhovuje, tak bych si nechala narust jeste bradku a mozna se nekomu zalibis :D

Verun83
Echt Kelišová 7875 příspěvků 33 inzerátů 22.03.18 14:29
@Vladimirovna píše:
@Jagwa právě jsem si knirek odstranila a nic rudého nemám ani pupínky 8o

Cim odstranujes? Ja mam teda svetle chloupky na knirku. Ale stejne to vidim. Posledni roky tech chloupu nejak narostlo. Za chvili to nebude knirek, ale knir :mrgreen: :lol:

bublinek
Závislačka 4678 příspěvků 22.03.18 14:34
@Včelička992 píše:
Pokud mas fakt vyrazny knirek, tak si ho depiluj. Na tom nic neni. Dneska je to jako kdyby sis holila nohy, takze zadny stres. Pokud ti to naopak vyhovuje, tak bych si nechalanarust jeste bradkua mozna se nekomu zalibis :D

ale fuj :P

Verun83
Echt Kelišová 7875 příspěvků 33 inzerátů 22.03.18 14:34

Zakl.to bude hormonama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Instagrame, díky! Novinka zvaná Toblerone tunel dělá radost celému světu

Instagram je skvělá věc. Nejenže se zde můžete podívat na krásné fotografie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama