Knížka o dinosaurech pro 4letou holčičku

112
13.5.17 07:53

Knížka o dinosaurech pro 4letou holčičku

Zdravím :-) Můžete mi někdo doporučit knížku pro 4letou holčičku o dinosaurech? U nás v knihkupectví nic pěkného nemají, tak jsem nucena objednat z netu a to člověk vidí jen obal a víc nic, tak se špatně vybírá :-( Díky za tipy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13.5.17 08:01

Konkretne bohuzel neporadim, ale budu sledovat, stejne stary „synovec“ ma stejnou zalibu. Zkus hodit tituly z netu do googlu, vetsinou v obrazcich alespon par stranek pro predstavu najdes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
13.5.17 08:09

Stravila jsem tim uz dost casu a nejak jsem nic vhodneho nenasla :-( Tady v jedne stare diskuzi byly dve super knihy. Ty by se mi libily, bohuzel se uz ani jedna neprodava (pritom je to diskuze tusim z r.2013). Uvidim, zda nekdo pisne nejakou konkretni, jinak udelam ententyky dva spaliky a neco objednam :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.5.17 08:17

Mame super knihu - dinosauří pohádky na dobrou noc. Ale nevim jestli bude ještě v prodeji, mame ji darem uz déle. Ale jestli myslíš přímo naučnou, tak to bohužel nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
13.5.17 08:20

Myslela jsem spis nejakou detskou encyklopedii o dinosaurech. Kazdopadne diky a kouknu i na ty pohadky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
13.5.17 08:26

Koukněte na Dinosauři zvuky pradávných obrů (se zvuky), nebo Dinosauři - pěnové leporelo od nakladatelství Sun. Mohlo by se líbit, pak máme s odklápěcími okénky, ale moc textu, jiné - taky se mi zdá hodně čtení, pro děti co nečtou. Malý neudrží pozornost a to dinoše zbožňuje :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
13.5.17 08:33

Když chcete encyklopedii, koukněte Podívej se pod obrázek (Otázky a odpovědi ze světa dinosaurů) od nakl. Svojtka, hezky kreslené. Dále Úžasný svět zvířat dinosauři - Svojtka a Poznáváme dinosaury - taky Svojtka :-) dávám do google a pak kouknu na obrázky, snad se vám bude některá líbit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
13.5.17 08:34

Diky moc za nazvy knih. Vecer na to kouknu :-) @sarty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5736
13.5.17 08:37

Mame s odklapecimi okenky. Podivej se pod obrazek-otazky a odpovědi, ze sveta dinosaurů. Prijde mi tak nejak nejlepsi, co jsem nasla. U nas teda pro dvouletaka, ale pokud to nejsou ty zvukove, tak je to stejne spis pro starsi. Primerene textu, informace rozumne pro prcky.
Svojtka ma vubec docela hezke.
Meli jsme pujcene jeste jak dinosauri funguji, to nic moc. A pak jeste nejake s okenky-v jedne vlastne zadne info a druha zase moc. Zvukove jsem. nechtela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10042
13.5.17 09:13

Náš 5 letý má knížku Dinosauři a fascinující pravěký svět. Hodně barevných obrázků, různé druhy dinosaurů, moc pěkná kniha :palec: Nakladatelství SUN.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3244
13.5.17 09:31

Náš syn frčí v klasických dinosauřích encyklopediích. Jakékoli úpravy pro děti jsou vždycky hodně zatížené faktickými chybami, slučují více druhů dohromady nebo nemají dost podrobné rozdělení a to je k ničemu, když už je to pro někoho opravdu vášeň:-)
Jedna z oblíbených je třeba tahle: https://www.megaknihy.cz/…lopedie.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12774
13.5.17 09:33

Z knihovny jsme měli půjčenou tuhle , synovi se moc líbila a dost si z ní zapamatoval, k narozeninám pak dostal Dinosauři - úžasný svět, ta už je asi pro větší děti, ale taky se mu líbí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.5.17 17:27

My máme pro tříleťáka tuto a je oblíbená. Koupena v Levných knihách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
13.5.17 22:05

@sarty Mohla bych poprosit o vyfocení jedné stránky z knížky Úžasný svět zvířat dinosauři a Poznáváme dinosaury. Abych měla trošku představu, jak vypadá uvnitř? :-) Díky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
13.5.17 22:20

První dvě fotky jsou Poznáváme dinosaury, víc barevné, kreslené.
Druhé dvě Úžasný svět zvířat dinosauři, barevně tlumené, přirozenější do vzhledu.
Záleží, co se Vám více líbí?! Jinak cenově knížky nebyly drahé a kdybyste chtěla víc foto, písněte :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama