Knížka pohádek jako dárek pro miminko (holčičku)

8
30.8.21 11:13

Knížka pohádek jako dárek pro miminko (holčičku)

Dobrý den milé ženy,

chtěla bych se Vás zeptat, poprosit o radu. Dělám dárek pro miminko - holčičku. Tvořím a tvořím.. :-D ale ráda bych koupila knížku pohádek, které jsou pěkné, smysluplné a mají hezké obrázky. Jdu si za Vámi pro radu - zda byste doporučili nějakou takovou knížku. Minule jsem dávala knížku O pejskovi a Kočičce. Teď bych ráda něco třeba i modernějšího ale aby splňovala výše zmíněné. Určitě o něčem víte, když se podělíte, budu ráda :kytka:
Děkuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16120
30.8.21 11:43

Já mám třeba ráda knížky od Marianne Dubuc a české od Andrey Tachezy. Ale dceři čteme od miminka hodně, teď je jí rok a půl a jasně dává najevo své preference - a miluje knížky po mně a po muži. Hrajeme si celý den, říkadla od Lady, Říkejme si pohádky od Trnky (a to jsou některé pěkně přiblblé :) ). Takže za mě klasikou nic nezkazíš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
30.8.21 11:51

@Ba-stet
Děkuji za názor. Ráda bych něco novějšího. Ale možná skončím zase u klasiky. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16120
30.8.21 12:08

@Denča91 Jestli chceš něco novějšího, tak ber tu Tachezy (aspoň moje dítě miluje knížky spíš veršované), nejlepší je Když dá husa huse pusu, to jsou takové vtipné básničky o zvířátkách. Pak má ještě Devět plchů v pelechu, ale to je knížka, kterou milují všichni dospělí, je nádherná, chytrá…ale děti moc nebere. Možná, že je taková monotematická :think:

Ta Marianne Dubuc je taková povídací, nádherný ilustrace, textu málo, dítě to pak hodně může komentovat, takže řekla bych pro větší děti, ale rozhodně se neztratí. Jako dárek je krásná.

A případně zkus to Hrajeme si celý den. To u nás jede fakt od mala, mají to rády i děti, co k nám chodí na návštěvu a dospělí vždycky řeknou Jéé, tu jsem milovala! :)

Jo, ještě mě napadla Komára. Ta má taky moc hezké knížky a není tak známá. Máme od ní básničky na dobrou noc (Dřív než půjdeš spát), o tom, jak se ukládají zvířátka. Plus na každé stránce je někde beruška, děti 1+ úplně milují ji hledat. Pak má ještě Králík je taky člověk, ale to je pro větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat