Knížka pro začínající čtenáře

466
26.5.20 08:02

Knizka pro zacinajici ctenare

Ahojky holky, vy ktere mate doma prvnacka, druhacka - nejlepe slecnu, jake knihy ctou mimo slabikáře? Dcerka bude mit v cervnu narozeniny a chtela bych ji koupit nejakou knizku, kterou by si dokazala sama cist… Knihu pro zacinajici ctenare, mate nektera takovou pro sve deti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23561
26.5.20 08:18

Koukni na Zvířátka z kouzelného lesa. To se moc líbí dceři. Zatím jí to čtu já, je předškolák, ale jsou to velká písmenka, krátké stránky a nejsou tam zákeřná slova. Syn druhák čte Fuk a Puk, a máme přichystanou Kouzelnou školu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3331
26.5.20 08:27

Já jsem milovala Slon a Mravenec. A pak Lední medvídku, kam pluješ, a Haló, Jácíčku. Ach, asi je musím zas vyhrabat na chalupě na půdě a přečíst si je. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
466
26.5.20 08:35

@Aspera ty zviratka z kouzelneho lesa vypadaji pekne, ty rozhodne koupim, moc dekuju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8662
26.5.20 08:50

Taky mám prvňáčka holčičku a zatím přečetla kromě zvířátek z kouzelného lesa (ty už čte třetí díl): knížky o Kamilce (Kamilka a rodina atd.), Z deníku kočičky Ťapičky (to se líbilo asi nejvíc), a nebo tři knížky o pejskovi Tomovi, ty mohu také moc doporučit (Pejsek Tom a jak to začalo atd.) ;) Nebo teď se jí moc líbi O kocourkovi Špindírkovi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
466
26.5.20 09:15

@Aliik To je sikulka. Ta moje jeste neni uplne zdatna ve cteci. Uci se podle metody STUMATO a neumi jeste vsechna pismenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4317
26.5.20 09:20

Dcera je v první třídě a líbí se jí třeba Školní strašidlo od Zuzany Pospíšilové. Krátké kapitolky, dobře se jí to četlo, spousta ilustrací a v textu se objevuje i psací písmo. :palec:
A s dovolením se budu dívat na diskusi kvůli inspiraci třeba pak k svátku. Za vysvědčení bych ráda, aby si pak došla i do knihkupectví vybrat nějakou knížku. Tak jsem zvědavá, po čem sáhne, co ji zaujme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6510
26.5.20 11:18

Naše přečetla celou edici: https://www.albatrosmedia.cz/…-se-kotatko/

Nemáte v okolí knihovnu? Tam se dá objevit spousta příběhů, možná Tě překvapí svým výběrem.
Naši dceři nabídla knihovnice knihu o dracích a přečetla jí v podstatě okamžitě a šly jsme pro zbytek edice :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8662
26.5.20 11:52

A nebo pro holčičky zhruba na začátku druhé třídy jsou krásné knížky od Eduarda Petišky, starší dcera (nyní 10let) milovala Anička a básnička, Anička a flétnička, Anička malířka, Neviditelná Zuzanka. S mladší se na ně chystám tak za půl roku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23561
26.5.20 22:19

@bublinek tuto mám pro syna od vánoc a zatím to nedává a to je druhák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama