Knížka s jednorožcem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fia80
Závislačka 2944 příspěvků 22.11.17 21:02
Knížka s jednorožcem

Ahoj, chtěla bych koupit dceři (5,5 let)nějakou knížku s jednorožcem. Do knihkupectví v ČR se bohužel nedostanu a když jsem se podívala na eshop, tak mě těch 814 stránek od hledání odradilo.

Máte nějaké tipy?

Díky za rady.

Reklama

Reakce:

Moise
Vesmírná mluvilka 34462 příspěvků 23 inzerátů 22.11.17 21:07

@fia80 Justýnka a asistenční jednorožec. Krásná knížka :)

acimedaca
Nadpozemská drbna 25485 příspěvků 22.11.17 21:10
@Moise píše:
@fia80 Justýnka a asistenční jednorožec. Krásná knížka :)

Ta je perfektni

poiuz
Ukecaná baba ;) 1605 příspěvků 22.11.17 21:16
@Moise píše:
@fia80 Justýnka a asistenční jednorožec. Krásná knížka :)

Taky jsem si na ni hned vzpomněla :) a s krásnými ilustracemi Lény Brauner

Fíková
Kelišová 5246 příspěvků 22.11.17 21:26

Viděla jsem, že i Mia a já má svou knižní podobu. Ovšem vůbec nevím, jak je to s kvalitou.

mag
Extra třída :D 11012 příspěvků 22.11.17 22:12

Oldřiska Ciprová, Ema a jednorožec. Už tři díly. Čtvrtý právě dopsany.

fia80
Závislačka 2944 příspěvků 22.11.17 22:47

Díky moc za tipy :)

Koupím ji teda Justýnka a asistenční jednorožce - má i hezké recenze na heurece i tady. .

A k narozeninám možná pak tu Mia a já - z kapesného si dcera našetřila na jednorožce Onchao od Mii, takže by byla z těchto knížek hodně nadšená. Ale viděla jsem na netu text z jedné knížky a přišlo mi, že tam nebude moc obrázků, což nevím, zda by ji to nakonec bavilo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama