Knížka se špatným koncem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
midlajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.14 16:43
knizka se spatnym koncem

Ahoj vsem,
strasne rada ctu, ale posledni dobou si neumim vubec vybrat knizku. Vybiram v knihovne, do novych se mi nechce investovat. Neznate nejakou kniznu (starsiho data, abych to nohla najit v knihovne), ktera nekonci happyendem? Napr.: Cetla jsem knizku Cizi tvar v zrcadle, hezky pribeh to byl, ale kdyby skoncila pro hrdinku treba ze skonci v blazinci, tak by to bylo o mnoho lepsi, rozumite mi? Ja doufam, ze ano a date nejake typ.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 23.09.14 16:48

Vladimir Nabokov: Lužinova obrana ;)

Fjodorka
Extra třída :D 11328 příspěvků 23.09.14 16:48

Anna Karenina.

1984.

Rosemary ma detatko, Stepfordske panicky…

Králičice
Extra třída :D 13335 příspěvků 23.09.14 16:53

Detektivka Deset malých černoušků od A. Christie. Dobré i jako audiobook.

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 23.09.14 16:54

Sophiina volba. Byla i zfilmovaná (kdysi dávno), v hlavní roli tuším Meryl Streep.
Ale tohle téma není pro každého. I když jsem chlap, tak jsem ji dodnes nedočetl do konce - nemám na to žaludek… :oops: (posílání dětí do plynové komory je i na mě moc :,( ).

midlajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.14 16:56

@Jura007 nu, to chapu, myslim nejaky pribeh, spise ten ktery se nestal…

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.14 16:57

Denik Anny Frankove

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.14 16:59
@Jura007 píše:
Sophiina volba. Byla i zfilmovaná (kdysi dávno), v hlavní roli tuším Meryl Streep.
Ale tohle téma není pro každého. I když jsem chlap, tak jsem ji dodnes nedočetl do konce - nemám na to žaludek… :oops: (posílání dětí do plynové komory je i na mě moc :,( ).

Ja jsem teda asi sadour, ale tohle tema hltam. Pritom mam ama deti… Asi jsem nejaka morbidni :nevim: :D…cetl jsi Lekari hanby?

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 23.09.14 17:01

@lulinaaa Nečetl, ale obsah zhruba znám.

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 23.09.14 17:04
@midlajs píše:
@Jura007 nu, to chapu, myslim nejaky pribeh, spise ten ktery se nestal…

Tyhle příběhy se v Osvětimi staly víckrát, jen ti lidi se jmenovali jinak než v té knížce/filmu.
Jinak pokud by ti nevadil jiný příběh z Osvětimi (hlavní hrdina to přežil - a po válce byl odsouzen jako údajný kolaborant na doživotí - zemřel na Mírově v roce 1952), tak si sežeň knížku Jiřího Kamena „Hugo“. Hlavního hrdinu té knížky znali ještě moji děda a babička…

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 23.09.14 17:04

Žítkovské bohyně, Vyhnání Gerty Schnirch, Bílá jako sníh, rudá jako krev. Zola z těch starších a cokoliv z naturalismu :think:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 23.09.14 17:06

A pokud chceš jiný skutečný příběh, který dobře nekončí, sežeň si „Doznání“ od Artura Londona a taky knížku o Vladimírovi Clementisovi, název jsem bohužel zapomněl :oops: (zkus googlit).

araw
Neúnavná pisatelka 16747 příspěvků 23.09.14 17:17

Už nejsem vaše dcera od Moniky B :,( Jenže se nedá říci jestli skončila špatně, ona dobře skončit nemohla :|

midlajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.14 17:23

@Jura007 ja pred takovymi knizkami zavoram oci a tvarim sw, ze to nikdy nebylo… :-(

cell
Echt Kelišová 8128 příspěvků 23.09.14 17:55

Obecně knihy od E. M. Remarqua (kterého mám moc ráda) nekončívají dobře

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >