Knižní klub - zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.5.22 07:45

Knižní klub - zkušenosti

Ahoj, objednala jsem nějaké knihy pro malého z knižního klubu. Netušila jsem, že mi za pár dní přijde dopis, že jsem členem a že musím objednávat pravidelně z katalogu jinak mi pošlou něco sami. Možnost z klubu vystoupit za dva roky. Nic jsem nepodepsala, jen jsem prostě objednala z jejich e-shopu. Jsem v šoku, samozřejmě objednávám knížky, ale vždy před Vánoci ve velkém…a ne každý měsíc jen abych mohla být členem. No nic, nemá někdo zkušenosti, jak vystoupit z klubu dřív? Jsem připravená, jestli něco pošlou, prostě neprevzit zásilku na dobírku. Snad si to pak rozmyslí mi něco posílat bez objednání. Má někdo zkušenosti, jak dlouho vás pak případně otravovali? Už mi volali, jestli nechci tohle a tamhle to. Odmítla jsem. Včera volali znovu, už jsem uložila číslo a nezvedam.Budu ráda za Vaše zkušenosti. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5303
17.5.22 07:49

V dnešní době už se to neřeší si myslím. Já jsem tam byla už před lety, to jsem si objednavala, pak jsem neobjednavala, a ani už nic neposílali, a teď jsem si zase to členství obnovila (něco jsem si objednala) a kdyžtak mi poslou. Ale když to nepřeberes, nic se nestane :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1581
17.5.22 08:12

Párkrát do roka mi dojde jejích katalog s knihami, ale i když si nic neobjednám, tak nevadí. A knihy mi sami od sebe taky neposílají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29387
17.5.22 08:16

Ja jsem členem dokonce VIP a nemusím objednávat každý měsíc, objednam tak 4× do roka, chodí mi pravidelně jejich katalog, ale nemusím z toho nic brát, když nechci :nevim: ono je to spíš tak, že když nebudeš objednávat, tak tě z toho klubu vykopnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
17.5.22 08:25

V klubu jsem já, mamka i babička a nikdy nám neposlali knihy sami od sebe. :nevim:
Pošlou katalog a to je vše. Přikláním se k variantě, že tě spíše časem třeba vyhodí, když nebudeš objednávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
17.5.22 09:22

Jak radily holky vyse, neresit, prijde ti obcas katalog, me asi 2× poslali sami od sebe knihy, ale neprebrala jsem, a nic se nestalo. Jejich hovory bud neberu nebo hned tipnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1455
17.5.22 10:50

Pár roků zpátky mi paní, co tam pracovala, říkala, že stačí, když nepřebereš tu zásilku, že pak už nemají čas to řešit dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat