Knorr baby vero

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Faninacek
Stálice 69 příspěvků 22.02.17 14:15
Knorr baby vero

Ahoj všem, holky máte nějaká zkušenost se sportakem Kondr baby Vero?
jste nebo byly jste spokojené?
má nastavitelnou boudicku?
a poradí si i s horším terénem? polní či lesní cestou?
díky moc za ohlasy.

Reakce:

Milujuděti 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 17:02

Zdravím Faninácku. Kondr baby Vero je velmi skvělý kočárek. Kočárek se hodí jak na odpočinkovou cestu tak i na hrubý terén. Zda měl nastavitelnou boudičku si přesně nepamatuji :?, ale vím, že jsem s ním byl spokojený. rozhodně doporučuji.

Faninacek
Stálice 69 příspěvků 24.02.17 21:41

Diky moc. mam prave moznost ho koupit za dobrou cenu, ale bojim se do nej jit, kdyz jsem ho nevidela nazivo, ani zadny jiny od teto firmy, tak si nedokazu predstavit kvalitu. takze za tebe jen same klady, jo? diky moc.

Milujuděti 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 09:11
@Faninacek píše:
Diky moc. mam prave moznost ho koupit za dobrou cenu, ale bojim se do nej jit, kdyz jsem ho nevidela nazivo, ani zadny jiny od teto firmy, tak si nedokazu predstavit kvalitu. takze za tebe jen same klady, jo? diky moc.

Ano

Faninacek
Stálice 69 příspěvků 25.02.17 13:17

@Milujuděti tak jsem se nechala přesvedcit a vzala ho. uz se nemuzu dockat az prijde a pujdem s malou ven :) diky moc za pomoc v rozhodovani. hezky vikend preju :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >