Reklama

Knorr baby vero

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Faninacek
Stálice 69 příspěvků 22.02.17 14:15
Knorr baby vero

Ahoj všem, holky máte nějaká zkušenost se sportakem Kondr baby Vero?
jste nebo byly jste spokojené?
má nastavitelnou boudicku?
a poradí si i s horším terénem? polní či lesní cestou?
díky moc za ohlasy.

Reklama

Reakce:

Milujuděti 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 17:02

Zdravím Faninácku. Kondr baby Vero je velmi skvělý kočárek. Kočárek se hodí jak na odpočinkovou cestu tak i na hrubý terén. Zda měl nastavitelnou boudičku si přesně nepamatuji :?, ale vím, že jsem s ním byl spokojený. rozhodně doporučuji.

Faninacek
Stálice 69 příspěvků 24.02.17 21:41

Diky moc. mam prave moznost ho koupit za dobrou cenu, ale bojim se do nej jit, kdyz jsem ho nevidela nazivo, ani zadny jiny od teto firmy, tak si nedokazu predstavit kvalitu. takze za tebe jen same klady, jo? diky moc.

Milujuděti 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 09:11
@Faninacek píše:
Diky moc. mam prave moznost ho koupit za dobrou cenu, ale bojim se do nej jit, kdyz jsem ho nevidela nazivo, ani zadny jiny od teto firmy, tak si nedokazu predstavit kvalitu. takze za tebe jen same klady, jo? diky moc.

Ano

Faninacek
Stálice 69 příspěvků 25.02.17 13:17

@Milujuděti tak jsem se nechala přesvedcit a vzala ho. uz se nemuzu dockat az prijde a pujdem s malou ven :) diky moc za pomoc v rozhodovani. hezky vikend preju :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama