Knorr Nizza nebo DorJan Cross Country

314
25.2.06 16:23

Knorr Nizza nebo DorJan Cross Country

Prosím o vaše zkušenosti s kočárkem Knorr Nizza nebo DorJan Cross Country. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s DorJan Cross Country?

Přidejte zkušenost s DorJan Cross Country
Napsat příspěvek

Reakce:

456
25.2.06 16:31

Ahoj Vendulo,máme kočárek Knorr Nizza:o) nevím,co by tě přesně zajímalo,nicméně myslím,že ho můžu doporučit…Používáme už ho 19měsíců a nenašla jsem na něm nic,co by mi vadilo:o)…Jedině snad,že taška na mimi je dost malá,ale to je stejně problém téměř všech kočárků…takže jsme to potom řešili tak (malá se narodila v červenci,takže na léto super,ale v zimě cca ve 4,5-5měs. už jí taška nestačila…nakonec jsem dokoupila tašku na mimi od Deltimu(cca 1000,–Kč) ,něco mezi fusakem a taškou na mimi a sehnala jsem ji uplně ze stejného materiálu i stejnou barvu jako máme kočár a s tim vystačila až do jara a kdyby nebyla tak aktivní a vydržela letos ve fusaku,tak ho mohla klidně dál používat…
Jinak jsme opravdu moc spokojeni.Pokud se chces zeptat na neco konkretniho,ráda ti odpovím:o)
Jo ještě bych ráda pozvedla jednu super zkušenost a to se servisem-měli jsme autonehodu a v kufru v autě se nám nárazem zničila konstrukce kočárku…dali jsme ho do autorizovaného servisu (Depemo ,asi znáš stránky www.depemo.cz) v pátek odpoledne a hned v pondělí mi volali,že si pro něj můžeme přijet…tak to mi přišlo taky super!
Papa Terez

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
25.2.06 16:57

Kočárek je pro mou sestru, nemá přístup k netu. Já bohužel ještě nepotřebuji. Mimi se jí má narodit na začátku října, tak bude asi velikost tašky tak akorát, že?
Prosím tě a co znamená brzda zadních kol? Jakože je vepředu i vzadu?
A rukojeť se dá přehazovat, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2580
25.2.06 17:19

Ahoj Vendulo,

my máme Dorjan a jsems ním spokojená. Ten druhý kočárek neznám, takže nemůžu porovnat. Mrkni sem, tam je diskuze o Dorjanu:
https://www.emimino.cz/modules.php?…

Papa
Danča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
25.2.06 17:32

Ahoj Vendulo,
rukojeť se dá přehazovat a výškově nastavit a zadní brzda znamená,že pokud rukojeť přehodíš,můžeš taky brzdit:o)prostě brzda je vepředu i vzadu:o),což některé kočárky nemají…
Terez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
25.2.06 17:43

Jo aha :D , šmankote to mně mohlo taky napadnout. Dík za info :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
25.2.06 20:11

Ahoj, máme Knorr a taky mohu doporučit, jsem s ním spokojená, i když vyndáš mimi z tašky, je bezva, že leží ve fusaku, který je k tomu a neleží na kšírách. Kamarádka má I ´Coo a docela ten problém řeší (stál cca 20 tis.)Jinak oceňuji přehazovací rukojeť, taky omyvatelný materiál na kočárku. Takže já jsem pro Knorr Nizza. Petra a Adélka 7m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
27.2.06 21:40

Ahojky, děvčata. Též jsme si v té obrovské záplavě kočárků vyhlídli Knorr Nizza. Výběr kočárku má u nás na starosti muž a je dost náročný a říkal, že musí mít kočár nafukovací kola. Zajímalo by mne, jak ten Knorr péruje…budeme s ním jezdit hlavně v přírodě a po nerovných terénech. Miminko čekáme v půlce června a ta vnitřní taška nám přišla sympatická. Chtěli bychom si ho ale koupit v Rakousku, protože jsme porovnávali ceny a v Rakousku se dá koupit i za 6.500,– ale nevím jak potom ze servisem, to je na zvážení. Kočárek budu potřebovat na další děti, chtěli bychom nejméně tři :-) Akorát nevím, kde si ten Knorr osahat, viděli jsme ho zatím jen na netu. Mějte se krásně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
27.2.06 22:03

Já jsem Knorr Nizza našla jen tady http://www.kocarek-net.com/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1067
27.2.06 22:47

Ahoj,

tak já mám taky Knorr Nizza Air a při výběru jsem zvažovala kromě jiných i DorJan, ale našla jsem, že už nemají nafukovací kola, jako ty dříve vyráběné a pak jsem někde četla na diskuzi, že s kolečkama jsou problémy, ale už nevím jaké.
Pak jsem hledala + a - Knorr vs. Hoco Big Foot a vyšel Knorr, protože má jiný potah, má pod korbičkou síťku a nemá velké zipy na potahu, jinak jsou snad úplně stejné. Malá se narodila 23. září a zatím jezdíme ve vložné tašce s beránkovým fusakem ještě po manželovi (určitě víš jaký) a vejde se, zatím. No a na jaro už zase nebude potřeba fusak, tak si myslím, že se ještě také vejdem.
Jinak fusak z přiložené vyteplené podložky a připnutím horního poklopu nepoužívám a také se mi nelíbí nánožník ke sporťáku. Mám modro béžový kočárek a kryt na tašce je také modro béžový, ale nánožník je jen béžový a vypadá to jako pěst na oko, takže chci koupit od Emitexu modrý, mám od nich tašku na rukojeť a není skoro ani poznat, že k tomu nepatří.
Jinak péruje dobře, můžu porovnat se starší verzí Knorru u kamarádky a to je „beton“.
Moc mi vyhovuje přehazovací rukojeť a brzdy na obou stranách a držadlo na ruce (nevím jak to nazvat), že to nemá udělané rýhy na prsty, takže můžu mít ruce kde chci a netlačí to a také asi víc hřeje než umělá hmota.

celkově jsem spokojená, akorát by mohl být lehčí a taška větší, ale jak někdo psal, je to problém většiny kočárků

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
2.3.06 07:32

Ahoj holky,taky bych řekla,že péruje dobře:o) my s ním jezdíme převážně v terénu a super.
Jinak na netu jsou na www.depemo.cz a v této prodejně se dají i „osahat“-je to přímo dovozce a mají tam i servis.Je to v Praze-Radotíně.Tedy Lochkově…
A co se týče ceny,nás stál tenkrát kolem 11 000,– to už jsou 2 roky.Nevím přesně,kolik stojí teď,ale hodně levně je nabízeli v AAA bazar kočárků…tak se zkuste zeptat tam.Když jsem ho kupovala já,tam ho potom ten samý měli kolem 8 000,–:o( www.bazarkocarku.cz
Terez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
11.3.06 09:42

Holky, kdo máte DorJan Cross Country - dá se sundávat potah na vyprání?
MMCH včera jsem se na něho byla dívat v Daře, měli úplně nový model (prý nějaké další vyychytávky) a jsem z něho unešená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
711
11.3.06 09:54

Ahoj,

tak my máme taky Knorr Nizza. Malej se narodil 18.2. takže zatím se s ním zžíváme, ale jsme celkem spokojený. Taky se mi moc nelíbí ten nánožník - my máme modročervený kočár a ten nánožník je jen červený. Jinak je super ta přehazovací rukojeť a taky, že jde trochu ohnout (ta rukojeť) - jinak bychom se do výtahu nevešli. V porovnání s dalšíma kočárkama je taky trochu užší - teda boudička - konstrukce je asi stejně široká. My do té vnitřní tašky máme fleecovou rychlozavinku a malý má fleecový overal a myslím, že je mu teplo dost. Otázka je jak dlouho se tam bude vejít.

Grizley

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24965
11.3.06 20:00

Ahoj,

máme DorJan Cross Country a vůbec nejsem spokojená. Nedoporučuji ho. Máme problém s kolečky, brzdou, podložkou pro nohy. Na pohled je moc hezký, ale učinnost nic moc.
Potah sundat jde. Už jsem ho prala.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
13.3.06 20:14

Mavo, můžeš prosím rozvést problém s kolečky, brzdou a podložkou na nohy? A co vám řekli na reklamaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama