Koalice: Spolu, PirStan a TSS!!! Bude??? :)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
206
8.10.21 18:50

Koalice: Spolu, PirStan a TSS!!! Bude??? :)

Něco mi říká, že bude koalice složena takto: Spolu ( ODS, TOP 9, KDU - ČSL ), Piráti, Starostové a Nezávislý a Trikolóra, Svobodní a Soukromníci. Pořád lepší než to být složeno ze stran, které zadlužují náš stát, typu: ANO 2011, ČSSD, SPD a KSČM.
Doufám, že budou mít v Poslanecké sněmovně většinu. Rodiče do mě, že mám volit koalici Spolu, ale já mám svůj mozek, vím, jak které strany hlasují a podobně a navíc chci ubrat hlasy komunistům a ČSSD, prostě levičácké lůze!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4961
8.10.21 18:55

Zdendo, zajímej se radši zase o děvčata…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2502
8.10.21 19:11

Trikolora ani Soukromnici se do parlamentu nedostanou. A doufam, ze uz ani KSCM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10343
8.10.21 19:13

Ods udela koalici s Babisem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
794
8.10.21 19:14
@PaníBovaryová píše:
Ods udela koalici s Babisem.

Jakože by porušili kompletně celý koncept koalice? To by je lidí upálili na hranici :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10343
8.10.21 19:16
@Lorre píše:
Jakože by porušili kompletně celý koncept koalice? To by je lidí upálili na hranici :D

koalice SPOLU je jenom volebni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2051
8.10.21 19:38

@PaníBovaryová neudela, tak moc se vymezuji proti ANO, ze by tim totalne zklamali sve volice a politicky by se zarizli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10343
8.10.21 19:42
@kalie píše:
@PaníBovaryová neudela, tak moc se vymezuji proti ANO, ze by tim totalne zklamali sve volice a politicky by se zarizli.

Sesadi Fialu a v klidu muzou. S Piraty oni nebudou chtit.
Volici? U ODS? Vtipne :D

Příspěvek upraven 08.10.21 v 19:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2051
8.10.21 19:44

@PaníBovaryová a koho dosadi misto Fialy? Nejakyho radovyho no-name nebo nekoho, kdo mel byt z jejich rad uz davno v teplakach? Pokud chteji pokracovat i po tomto volebnim obdobi, tak tento krok rozhodne neudrlaji. Nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10343
8.10.21 19:45

@kalie vsak uvidime 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
8.10.21 19:47

Taky bych si tipla, že Fiala půjde a bude ODS + ANO koala.
Koalice s Piráty totiž nebude kvůli jejich horšímu výsledku možná.

Ale co já vím ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
794
8.10.21 19:52
@PaníBovaryová píše:
Sesadi Fialu a v klidu muzou. S Piraty oni nebudou chtit.
Volici? U ODS? Vtipne :D

To už je větší pravděpodobnost, že do očkovací látky dávají čipy, které platí Bill Gates :mrgreen:
Až na detail, že obě koalice odsouhlasili, že udělají koalici s druhou stranou tedy spolu + pirstan

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
8.10.21 19:59
@kalie píše:

Oni se nevymezují proti Ano, ale proti Babišovi. Několikrát uvedli, že s Ano spolupracovat klidně budou, ale bez Babiše ve vládě. Kdo hlasuje pro Spolu, hlasuje de facto pro Ano. :) V ČR ty volební programy nikdo nečte, nebo co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10778
8.10.21 20:02

Takže někteří hodně rychle zapomněli na slavnou opoziční smlouvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12699
8.10.21 20:05

Nevím, co si napsali do volebního programu, ten vznikl možná dříve než koalice SPOLU?
Ale na meetingu se opakovali, že s ANO to nebude možné. Fakt je, že říct na plnou hubu, že PirStan je pro ně ta nejlepší volba, to jsem slyšela maximálně jednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat