Kobra 11 - německý seriál

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15256 příspěvků 23.09.18 20:21
Kobra 11 - německý seriál

Je tu nějaká fanynka Semira a jeho parťáků? vím, že pro některé to je trapný seriál, ale je to moje srdeční záležitost, sleduji tento německý seriál od 14 let, když ho začínala vysílat televize NOVA :lol: teď běžela na Nova Action 22 a 23 řada.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Qwentin
Hvězda diskuse 64661 příspěvků 23.09.18 20:26

Přidávám se :mavam: , René Steinke :srdce: :* alias Tom Kranych.

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15256 příspěvků 23.09.18 20:27
@Qwentin píše:
Přidávám se :mavam: , René Steinke :srdce: :* alias Tom Kranych.

Tom se mi také moc líbil :kytka:

aiera
Kecalka 220 příspěvků 23.09.18 20:28

Ja:)… Ale priznam se, se zaujetim jsem na to koukala do asi 20.rady,jak tam byl Semiruv partak, co prisel po Benovi… Jak je tam tento blondak, tak uz se na to divam spis ze zvyku a to ani ne na vse…

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15256 příspěvků 23.09.18 20:30
@aiera píše:
Ja:)… Ale priznam se, se zaujetim jsem na to koukala do asi 20.rady,jak tam byl Semiruv partak, co prisel po Benovi… Jak je tam tento blondak, tak uz se na to divam spis ze zvyku a to ani ne na vse…

Alex tam byl chvilku.

Qwentin
Hvězda diskuse 64661 příspěvků 23.09.18 20:30
@dagmarkaa píše:
Tom se mi také moc líbil :kytka:

Jojo, Tom byl frajer :palec: .

Sůvička80
Kecalka 206 příspěvků 23.09.18 20:30

Tom, Jan, Ben :srdce:

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 23.09.18 20:31

Zrovna jsme s manželem dneska ráno koukali na Kobru právě na Nova Action. :) Taky jsem ten seriál sjížděla už za „mlada“. Ale víc jak Simír se mi líbil jeho kolega Tomv tomto provedení:

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15256 příspěvků 23.09.18 20:32
@Sůvička80 píše:
Tom, Jan, Ben :srdce:

Ben je krasavec a vydržel tam dlouho :D

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15256 příspěvků 23.09.18 20:34
@Qwentin píše:
Jojo, Tom byl frajer :palec: .

Byla jsem tenkrát nadšená, když ho vrátili zpátky místo Jana, škoda, že ho nechali zemřít.

Sůvička80
Kecalka 206 příspěvků 23.09.18 20:34

@dagmarkaa : tak Semir má většinou za parťáky hezounky :oops:

aiera
Kecalka 220 příspěvků 23.09.18 20:35

@dagmarkaa
No, tak do te rady s nim, nebyla jsem nadsena z dalsi zmeny partaka, navic se mi ten blondak moc nelibi :oops:… Ale mela jsem rada i Tym 2 :)

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15256 příspěvků 23.09.18 20:35
@Sůvička80 píše:
@dagmarkaa : tak Semir má většinou za parťáky hezounky :oops:

Neměla jsem ráda Chrise, protože kdysi nahradil Mosera v Komisaři Rexovi a já to tenkrát obrečela :lol: od té doby toho herce nemusím :lol:

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15256 příspěvků 23.09.18 20:37
@aiera píše:
@dagmarkaa
No, tak do te rady s nim, nebyla jsem nadsena z dalsi zmeny partaka, navic se mi ten blondak moc nelibi :oops:… Ale mela jsem rada i Tym 2 :)

Tým 2 jsem nesledovala :oops: Paul se mi ze začátku také moc nelíbil, ale teď už je mi sympatický :D

aiera
Kecalka 220 příspěvků 23.09.18 20:40

@dagmarkaa
No, muzu tomu dat sanci :)… Je pravda, ze mi Chris taky zpocatku nesedel, ale pak se mi zacal libit:)…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >