Kočár - lehký + sedačka se základnou

4180
9.6.21 19:44

Kočár - lehký + sedačka se základnou

Ahoj holky, jsem v koncích. Kočárků už jsem vystřídala mraky, ale nikdy jsem nemusela řešit třetí patro bez výtahu. Kocarkarna, ani parkování v přízemí nepřichází v úvahu, takže hledám lehký kočárek ( většinou bude nejspíš schovaný v autě, ale člověk nikdy neví) a hlavně aby na něj sedela autosedačka se základnou, nebo isofixem. Jsem prostě v háji, když už najdu lehký kočár, tak autosedačka je bez základny. Máte nějaké tipy na kočárky které by tohle splňovaly? Cenu úplně neřeším, sporťák nejspíš stejně pořídím později jiný, nebo rovnou golfky, ale ta hluboká me trápí a už fakt nevím. Ještě kdyby ten kočár nezabral celý kufr, tak by to bylo úplně super. Děkuji za každou radu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
407
9.6.21 19:47

Bugaboo jsou lehoučké, pokud neřešíš cenu a autosedaček na nich jde mrak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11529
9.6.21 20:02

Baby Jogger Summit, podvozek jsem nechavala v aute (mame maly barak), korbu s sebou dovnitr. Sedacka na to jde treba Maxi Cosi, sportak uzijes paradne a jako bonus projede uplne vsechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5915
9.6.21 20:21

Měla jsem joie litetrax air, na to jsem koupila korbu a sedacku joie i gemm 2 ta je na pasy nebo se da dokoupit ještě základna(tu jsme nekupovali). Cele nove to vyjde cca na 11 000 +základna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
9.6.21 20:57

Mam Thule urban glide 2 a je lehkej, prima ovladatelnost, sedacku na nem mame cybex (prodavaji se zvlast nastavce), korba se da slozit na placku, podvozek to same, rozklada se taky lehce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
10.6.21 08:55

Cybex mios

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu