Reklama

Kočárek 2018 Hartan, Britax go big, Peg perego book crosswalk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marffusha
Stálice 80 příspěvků 28.02.18 11:13
Kočárek 2018 Hartan, Britax go big, Peg perego book crosswalk

Maminky, jaký kočárek byste vybraly? S kočárkem budu jezdit převážně ve městě tzn především zámková dlažba, zpevněná cesta, klasický asfaltový chodník a jezdit převážně v MHD. Mé přání bylo, aby měl nafukovací kola (avšak většina má pěnová kola nevím jestli jsou lepší) a ruční brzdu při jízdě na kolečkových bruslích. Ovšem nebráním se kompromisům. Primární je pro mě sporťák. Hluboká korba je stejně jen na chvíli. Líbí se mi kočárek :
1.britax go big,
2. peg perego book Crosswalk a
3. hartan

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tomáš Řepka se chce soudit s Primou. Kvůli Blažkové!

Jak jsme prorokovali, tak se i stalo. Tvůrci vtipné upoutávky na kultovní... číst dále >

Václav Postránecký je už doma a vypadá mnohem lépe. Uzdravuje se?

Kvůli nemoci se musel vzdát natáčení seriálu Krejzovi i Receptáře prima... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >