Kočárek 2018 Hartan, Britax go big, Peg perego book crosswalk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marffusha
Stálice 52 příspěvků 28.02.18 11:13
Kočárek 2018 Hartan, Britax go big, Peg perego book crosswalk

Maminky, jaký kočárek byste vybraly? S kočárkem budu jezdit převážně ve městě tzn především zámková dlažba, zpevněná cesta, klasický asfaltový chodník a jezdit převážně v MHD. Mé přání bylo, aby měl nafukovací kola (avšak většina má pěnová kola nevím jestli jsou lepší) a ruční brzdu při jízdě na kolečkových bruslích. Ovšem nebráním se kompromisům. Primární je pro mě sporťák. Hluboká korba je stejně jen na chvíli. Líbí se mi kočárek :
1.britax go big,
2. peg perego book Crosswalk a
3. hartan

Ukázat recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Všichni přemýšleli, jak dělat umění, já chtěl dělat pořady pro lidi, říká Adamec

Miss České republiky, Slavíci, ale i kultovní seriál Sanitka. To všechno jsou... číst dále >

Otřesné video: Chůva surově zbila dítě ve výtahu, čím víc plakal, tím víc dostal

V jednom apartmánu v Číně si chůva přišla vyzvednout malého chlapečka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zhubla 90 kilogramů, dalších sedm vážila převislá kůže. Pomohla operace

Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti,... číst dále >

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Reklama