Kočárek 2v1 doporučení s výběrem

Anonymní
14.3.20 11:35

kočárek 2v1 doporučení s výběrem

Zdravím, na kočárek mám určitá kritéria a nějak se mi bohužel nedaří ten správný najít. Proto bych chtěla poprosit o pomoc. Chtěla bych dvojkombinaci, gelová kolečka, přehazovací rukojeť (nejen korbu), aby byl odlehčený a aby byla hluboká korba dlouhá min. 80 cm. A poslední věc, aby to byl kočárek, který je ještě k prodeji nový. Poradíte mi prosím někdo? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17254
15.3.20 13:39
@Anonymní píše:
Zdravím, na kočárek mám určitá kritéria a nějak se mi bohužel nedaří ten správný najít. Proto bych chtěla poprosit o pomoc. Chtěla bych dvojkombinaci, gelová kolečka, přehazovací rukojeť (nejen korbu), aby byl odlehčený a aby byla hluboká korba dlouhá min. 80 cm. A poslední věc, aby to byl kočárek, který je ještě k prodeji nový. Poradíte mi prosím někdo? Děkuji

problém je ta přehazovací rukojeť, to fakt nutně potřebuješ? :nevim: nevím, co ti poradit, takové kočárky neznám, stačí mi bohatě přehazovací korba a sedačka, dále clona proti sluníčku za pár korun z DMka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.20 18:50

@Káťa19 No slyšela jsem, že je ta přehazovací rukojeť právě mnohem pohodlnější než přehazovat celou korbu, takže když by se nějaký takový našel byla bych ráda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17254
16.3.20 08:50

@Policount a z jakého důvodu myslíš, že bys jí potřebovala? ted to neber jako rýpání prosím, fakt mě to zajímá, já mám třetí dítko a nikdy jsem to nepotřebovala…
Ono třeba takový kočár seženeš, ale nebude zas vyhovovat v něčem jiném, musíš si určit priority, každý kočár má nějaké mouchy :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 16:38

@Káťa19 no myslím že by se jednalo o využití převážně v té druhé kombinaci sportovní verzi - třeba když bude spát, tak abych na něj viděla (měla bych ho otočený k sobě), nebo naopak když bude vzhůru a bude chtít koukat tak bych měla rukojeť za korbou. Pak podle počasí podle toho třeba jakým směrem bude zrovna foukat, tak si ho můžu pohodně natočit… A přijde mi jednodušší otočit rukojeť než přehazovat celou korbičku… Nevím jak moc často bych otáčení využívala, jelikož ještě žádné zkušenosti nemám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17254
17.3.20 09:06

@Policount no já spíše právě využívám, že když je dítko menší, chce vidět na mámu, tzn ze začátku vozím tak, že kouká na mě a s přibývajícím věkem dítko otočím…
Nikdy jsem právě moc nepřehazovala sedačku sem tam, protože ty kočárky jsou už dneska dobře kryté, mají super prodloužené stříšky a na dítě nefouká a nesvítí slunce, případně se to vyřeší slunečníkem či UV clonou :think:

Chápu, pokud takový kočárek chceš, jen budeš mít omezený výběr a momentálně teda nedokážu poradit.

Moje priorita byla, aby byl kočár prostorný a pohodlný pro dítě, odpružený a houpací a do terénu :).
Mám Baby design a maximální spokojenost, sedačka jde libovolně přehazovat.
fotky půjčené z netu, jak jde rozevřít boudička…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.20 11:12

@Káťa19 moc děkuji za sdělené informace a doporučení :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie