Kočárek 3v1 do 20 000 Kč?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
139
19.1.22 14:25

Kočárek 3v1 do 20 000 Kč?

Ahoj holky, mohly byste mi poradit, kvalitní kočárek, spíš do terénu, ne úplně městský, trojkombinaci do 20 000 Kč?

Předem díky za tipy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
785
19.1.22 14:42

Trojkombinace je zpravidla blbost, leda by mel kocarek vajicko nejake znacky, ktera autosedacky vyrabi (cybex, maxicosi). Tak pokud na trojkombinaci trvas, tak bych zacala timhle jako prvnim kriteriem a myslim, ze ti toho moc na vyber nezbyde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19008
19.1.22 14:53

Jestli chces extra do terenu, vyber terenni trojkolku typu Baby Jogger, Thule. Autosedacku kup zvlast.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4394
19.1.22 14:59

Osobne bych dite do autosedacky z kocarku do 20tis neposadila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
19.1.22 15:20

Za sebe doporučuju Baby Jogger City Elite- sportovní verze je rozměrem fakt velká a měl i vyšší nosnost než klasické sportovní kočárky.. Super mi přišla i obrovská bouda, která perfektně kryje proti slunci, větru, dešti a jednoduché skládání, vešel se tak i do kufru malého auta.. Lze samostatně dokoupit hlubokou korbu- jednak od Baby Jogger, ale díky adaptérům by pasovaly i jiné značky, třeba podstatně levnější Britax.. Autosedačku bych radši koupila zvlášt, jak už tu opakovaně zaznělo.. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28778
19.1.22 15:28

Kup dvojkombinaci a vajíčko zvlášť, ty troj nejsou kvalitní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
19.1.22 15:40

Ještě něco prihod na hromadu a můžeš si koupit X-Lander, do terenu úplně ideál. Máme trojkombinaci X-move a je fakt super :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
19.1.22 15:53

Zopa Stratos a k tomu zvlášť jejich autosedačku Zopa X1 i-size. Jezdíme denně za každého počasí nejrůznější terény a spokojenost. Autosedačka má atest a skvělou novorozeneckou vložku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
20.1.22 10:42

Aha, dobře, tak můžete poradit dvojkombinaci a kvalitní vajíčko?

Předem díky! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4394
20.1.22 10:47

@valacek my mame dvojkombinaci Thule, do terenu parada, ale jen za ten padlo 20tis. A k nemu mame autosedacku Cybex cloud Z a isofix Z-base, ale da se zvolit i levnejsi verze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
13.2.22 19:35

Do trojkombinace bych nešla, já osobně ani v případě kočárku za desetitisíce, bezpečnost je pro mě nejdůležitější a bohužel ani u hodně drahých trojkombinací nebývají ani bezpečná, ani kvalitní vajíčka a třeba Cybex Aton 5, který se k některým lepším kočárkům dává je sice dobré, ale malé vajíčko a většina lidí pak musí koupit druhé a větší, protože dítě ještě nesedí a už se nevejde. Kočárek nám stačí městský, když vybereme jeden z těch dražších, budeme brát bazarový

Mně osobně se líbí tyto kočárky:

Mamas& Papas Ocarro
Moon Resea S Edition 2022*
Moon Style
Moon Rocca Edition 2022*
Zopa Move
Nuna Mixx Next
Cybex Priam
Cybex Mios
Venicci Tinum

*Edition 2022 kvůli rose gold podvozku, klasická verze je levnější

Vajíčko budeme chtít buďto některé od značky Nuna (Lite, Next nebo Arra) nebo Klippan Dinofix, ještě uvidíme, na obě značky sedí adaptéry Maxi-Cosi a ty dělají snad na všechny kočárky, takže toho bych se nebála :)

Co se týče autosedaček, doporučuji články má stránkách Centra autosedaček, moc užitečné informace :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
13.2.22 19:38

@Anmiela U Zopy může být problém když je pak mimčo větší kvůli trochu nešikovně vyřešenému pásu přes nožičky, starším dětem na nožičky může víc tlačit a vadí jim to, ale určitě je to lepší volba než jiná levnější vajíčka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
13.2.22 19:43

@misuled Pravda, já bych třeba tyto dvě značky vajíček rozhodně nechtěla, ale je to pořád mnohem lepší varianta než jiné „značky“ v trojkombinaci :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat