Kocarek ABC design viper 2020- vyska

Silka33
23.1.20 22:16

Kocarek ABC design viper 2020- vyska

Ahoj, prosim o radu maminky co maji s timto kocarkem zkusenost.Mam objednany kocarek ABC design viper 2020 a az zpetne mi docvaklo, ze jsem se moc nezamerila na jeho vysku, nemyslim vysku rukojeti, ktera se da nastavit, ta je ok :) ale myslim vysku te korbicky, nezda se vam moc nizko? Nechci se ke kocarku tolik ohybat a prijde mi pohodlnejsi, kdyz je miminko vys. Navic jsme s manzelem vysoci- ja mam 180, manzel 190. Budu moc rada za jakoukoliv odpoved :kytka: :srdce: samozrejme muzu pockat, nez mi prijde a vyzkousim to sama, ale ted nad tim porad premyslim :D a budu rada i za jakekoliv zkusenosti s timhle kocarkem. Dekuji a pekny vecer :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1585
23.1.20 22:22

Ja mela sice 2017, oba 180 cm a prislo mi to uplne v pohode. Polohovaci rukojet je super. Akorat jsem ho v roce vymenila za Snap 4 kvuli vaze a styska se mi po tom obrim kosiku kam se dala nacpat pulka kravy a meloun :lol: Jinak nepredpokladam, ze by manzel jezdil vic nez ty, takze hlavne at sedi tobe… a propos, to jsi ho nikde nezkousela? My to videli jako prvni kocar a hned se nam libil a I kdyz jsme jich pak prosli jeste plno, tak jsem vybrai ten.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Silka33
23.1.20 22:28
@hospodki píše:
Ja mela sice 2017, oba 180 cm a prislo mi to uplne v pohode. Polohovaci rukojet je super. Akorat jsem ho v roce vymenila za Snap 4 kvuli vaze a styska se mi po tom obrim kosiku kam se dala nacpat pulka kravy a meloun :lol: Jinak nepredpokladam, ze by manzel jezdil vic nez ty, takze hlavne at sedi tobe… a propos, to jsi ho nikde nezkousela? My to videli jako prvni kocar a hned se nam libil a I kdyz jsme jich pak prosli jeste plno, tak jsem vybrai ten.

Dekuji za odpoved ;) anoo, my ho videli nazivo a rikala jsem si, ze je mozna trosku nizsi, ale moc jsem to neresila :lol: byli jsme v jedne prodejne, pani nam ukazala kocarky, ktere se hodi do terenu a hned jsme meli jasno :mrgreen: potom jsme jeli do druhe prodejny a zastavili se zase az u toho stejneho jen v jine barve (ani nam nedoslo, ze je to ten stejny :D ) takze jasna volba. Jen mi to ted zaclo vrtat hlavou, jestli to bude pohodlne, ale jako je klidne mozne, ze uz si kocarek moc dobre nepamatuji a na fotkach jen tak pusobi :think: :)

• Nahlásit
  • Citovat
1585
23.1.20 22:43

@Silka33 Tak ze zacatku stejne v kocaru jen spal, takze jsem ho tam jednou nacpala a chrnel. Kdyz zacal vic vnimat, tak jsem podavala hracky a jidlo, ale nejvic se s nima stejne natahas po roce kdyz zacnou chodit. To je furt dovnitr, ven, pak zdrhne, tak ho tam lames zpatky. A nakonec chce ta dvanactikilova potvora stejne nosit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Silka33
26.1.20 16:23
@hospodki píše:
@Silka33 Tak ze zacatku stejne v kocaru jen spal, takze jsem ho tam jednou nacpala a chrnel. Kdyz zacal vic vnimat, tak jsem podavala hracky a jidlo, ale nejvic se s nima stejne natahas po roce kdyz zacnou chodit. To je furt dovnitr, ven, pak zdrhne, tak ho tam lames zpatky. A nakonec chce ta dvanactikilova potvora stejne nosit :mrgreen:

Tak ja uz ho mam doma a je boziii :oops: :srdce: a vysoky je na nas akorat :) tak diky za odpovedi, snad bude slouzit

• Nahlásit
  • Citovat
1585
26.1.20 22:10

@Silka33 určitě. Já ho mám schovany na další a měnit nehodlám. Akorát ten sytém skládání než jsme přišli na ten grif tak to byl mazec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Silka33
27.1.20 10:15
@hospodki píše:
@Silka33 určitě. Já ho mám schovany na další a měnit nehodlám. Akorát ten sytém skládání než jsme přišli na ten grif tak to byl mazec

Jojo, taky s tim jeste uplne neumim :mrgreen: :mrgreen: ale to uz se podda… kocarek je fakt nadherny a vypada, ze bude i dobry ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama