Kočárek abc viper 4 2020

133
8.1.20 15:21

kočárek abc viper 4 2020 - zkušenosti prosím

Maminky, které máte zkušenosti s tímto kočárkem. Pište prosím pozitiva a negativa, jakýkoliv názor. Vybíráme kočárek :) Děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
141
9.1.20 08:55

@Kristina1990 měli jsme verzi 2018. Byla jsem naprosto spokojená, kočár je stabilní, prostorný, s nafukovacími koly jsem projela každý terén. Nevyhodou je, že je opravdu dost těžký a při skládání dost objemný. Mně to nevadilo, neřídím, takže jsem ho prakticky sama nikdy neskládala a nezvedala :D sporťák mi vyhovoval ještě pro ležící mimčo, jde do úplného lehu, krásně se tam vejde fusak a jde nasadit proti směru jízdy. Průšvih nastal až když jsem syna chtěla otočit po směru. Změnilo se těžiště a spolu s taškou už to bylo moc a kočár se mi začal preklapet 8o takže jsem pak koupila lehčí sporťák. Pokud budu mít další dítě, Viper si ale znovu pořídím, byl fakt super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
9.1.20 15:46

Ahoj, také jsem ho měla (verzi 2018) no a paráda. Měla jsem ho už na druhé dítě a bylo mi líto, že jsem o něm nevěděla dřív, protože na prvorozeného jsem vystřídala 4 kočáry 😅..
Mladší se narodil v létě, do hluboké korbičky jsem měla koupené hnízdečko a spinkal jako andílek ☺️. Ale jak psala uživatelka předemnou, jak jsem otočila sporťák dopředu a do toho měla narvanou tašku oblečením a svačinkama pro 2 děti, tak byl těžší..ale nestalo se mi, že by se překlápěl, to ne!. Ale vzhledem k tomu, že dvojkombinace zaberou víc místa v kufru a malýmu bylo přes rok, tak jsme koupili normální sporťák. Jinak jsem byla moc spokojená, projel všude, dokonce i kamennou lesní cestu :lol:.. musel 😁 Kdybych si měla vybrat tak si ho koupím znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3608
13.1.20 10:12

Ahojte, já mám tenhle kočárek do terénu a tam tedy nikdy nezklamal. Vytkla bych asi menší sporťák.
Mimochodem, můžete někdo poradit, jak sundat potah ze sporťáku na praní? Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Silka33
23.1.20 21:26

Ahoooj a poprosim, v jake vysce je ta hluboka korbicka?? Neni moc nizky? Mam 180 cm.. jako mam ho uz objednany, ale ted jsem se zdesila, kdyz mi mamka rekla, ze je moc nizky :think: :think: predem moc dekuji za pripadny odpovedi :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat