Kočárek Adamex Barletta - zkušenosti sporťák

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janita3
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 09.04.19 09:50
Kočárek Adamex Barletta - zkušenosti sporťák

Milé maminky, moc bych Vás poprosila o zkušenosti s kočárky Adamex Barletta. Nám se moc líbí, vyhovuje výškově i velikostí korbičky. Co jsem ale dívala na starší recenze, sporťáček je prý naprostá tragédie. Budu moc vděčná za recenze, děkuji :-)

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4130 příspěvků 09.04.19 09:57

Asi záleží na tom, jak je člověk náročný. My jsme ho kupovali v roce 2017 a nemůžu si naprosto stěžovat. Sporťák je velký, napolohovat jde do úplného lehu, má vložku, která je z jedné strany froté, z druhé kočárkovina. Stříška jde rozepnout a když svítí sluníčko, dítě je téměř celé ve stínu. Za celé dva roky jsem s kočárem neměla jediný problém, až na pradklou duši vedle ventilku, která byla za pět minut vyměněná doma. Brzdy, ložiska, vše je ok. Jediné, co se mi povedlo, bylo natrhnout ve švu nánožník, ale to bylo mojí blbostí a spraveno za minutu na šicím stroji. Malý se tak v pohodě vejde jeďte v roce a půl se zimním fusakem. Já ho teď vyměnila za golfky, protože malý už chce jen sedět a je schovaný pro druhé, které se narodí v létě. Ani mě nenapadlo ho prodat a kupovat jiný.

Janita3
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 09.04.19 10:05

@Aduš8 Ty jsi poklad, děkuji moc za zkušenosti :* Nám se právě líbí hodně. Vyhovuje hlavně na výšku, pružením i tou korbičkou. Jen jsem četla nehezké recenze na ten sporťáček, že děťátka sjíždí, nefunkčí popruhy a celkově prý se rychle zničí. Kolečka nafukovací prý také někomu zlobí, přemýšlíme tedy, jestli nejít do varianty, která má kolečka gelová :think:

elinka90
Závislačka 2660 příspěvků 1 inzerát 09.04.19 10:12

Měla jsem Barletu v roce 2015/2016. Sporťák za mě tragedie. Přesně co píšeš, ale já ani nechtěla sporťák z trojkombinace. Zbytečně je potom kočár těžký a neskladný. Pěnový kolečka si rozhodně nekupuj. Mě gumy nepraskly ani jednou a to jsem s ním denně najezdila i třeba 10 km, začalo nám blbnout jedno kolečko, že se za jízdy začalo klepat a v jiné diskuzi jsem se dočetla, že tam dali gomové těsnění snad od vodovodního kohoutku, tak to manžel udělal a od té doby klid.

Aduš8
Závislačka 4130 příspěvků 09.04.19 10:13

@Janita3 jak říkám, nám se na jednom kole udělala malá dírka vedle ventilku, ale duše stála 115Kč. Ani jednou se mi nepodařilo píchnout, ale bydlím v Německu a tady je trochu čistěji, než třeba ve městě v ČR, kde jsem žila předtím. Pokud jsou správně utažené popruhy, tak dítě nesjíždí o nic víc, než v jiných kočárkách. Kamarádka si koupila Valco a nepřijde mi v nich téměř žádný rozdíl, jak velikostně(myslím místo pro dítě) , ovládáním, tak upevnění popruhů. S těmi jsem tedy neměla žádný problém. Podle toho, co píšeš, tak jsem tenkrát četla úplně stejné recenze. Kamarádka má Anex a zpracování je úplně stejné, konstrukce téměř totožná.

Aduš8
Závislačka 4130 příspěvků 09.04.19 10:14

@Janita3 ale pokud už dělají variantu s gelovými kolečky, šla bych do nich, jsou úplně bezúdržbová :palec:

Janita3
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 09.04.19 10:54

@elinka90 Taky ti moooc děkuji za zkušenost :kytka: Vážně to asi bude 50/50 tak ještě pořád červík hlodá :think:

Janita3
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 09.04.19 10:58

@Aduš8 Myslím si, že do města a lehkého terénu je tento kočárek super a teda jestli nefukovací, nebo gelová stále přemýšlíme. Líbí se nám tyto dva, puntíky jsou nafukovací a kombinace šedé má gelová kolečka. Ten šedý vede u manžela, tak to asi vyhraje díky gelovým kolečkům :lol:

Aduš8
Závislačka 4130 příspěvků 09.04.19 13:06

My máme tenhle, původně jsem chtěla šedobílou kombinaci, ale jezdí všude kolem nás a od všech značek vypadají skoro stejně. Na internetu bych v životě nevěřila, jak je hezký, vybrali jsme ho na prodejně. Já tak nějak nevím, co si pod,, dobrým sporťákem" mám představit, pro mě je důležité ovládání kočárku, to, jak se tam dítě vejde a jestli vše funguje, jak má. Je pravda, že je potom trošku těžší, ale v zimě k nezaplacení, super se řídí. Samozřejmě jako kombinace je prostě větší, ale to dělá hlavně ten podvozek.

Janita3
Ukecaná baba ;) 2216 příspěvků 09.04.19 13:33

@Aduš8 Taky moc povedená barevná kombinace :palec: Když my jsme na tu šedivou :lol: Oni ty dvoj/trojkombinace nikdy nemají moc dobré sporťáky, přitom si myslím, že se využije daleko více, než korbička, když mimčo odroste :think: Každopádně mě jde taky o ovládání a aby se tam chvíli dítko vešlo. Jinak tedy pokud se pro Adamex rozhodneme, půjdeme do koleček gelových :kytka:

Váš příspěvek
Reklama