Kočárek Adamex Vicco vs. Barletta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pindulinka89
Povídálka 22 příspěvků 25.09.18 08:10
Kočárek Adamex Vicco vs. Barletta

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, zda někdo nemá zkušenost/neřešil podobnou otázku: Jsem víceméně rozhodnutá pro koupi kočárku Adamex (chci kupovat bazarový, nikoliv nový v obchodě), ale nemohu se rozhodnout, zda Vicco nebo Barlettu. Největší rozdíl vidím v gelová kola (Vicco) vs. nafukovací kola (Barletta), ale zase Vicco se mi líbí více designově. Tudíž otázka zní: kupoval jste někdo nafukovací kola ke kočárku Adamex Vicco? Jaké jsou obecně vaše zkušenosti s rozdílem mezi těmito dvěma typy kočárků? Já viděla naživo zatím jen Vicco v Radotíně ve Špuntíkovi, takže to neumím úplně posoudit. Moc děkuji za vaše rady!

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >