Kočárek Adbor Mio nebo Adbor vero?

8.4.20 12:17

Kočárek Adbor Mio nebo Adbor vero?

Dobrý den, příští týden budu kupovat sportovní kočárek pro dceru. Nemohu se rozhodnout zda pořídit Adbor vero nebo mio.Vero se mi líbí asi víc, naprosto praktický mi přijde zip na nánožníku…ale zas mě zaráží, že místo tašky je batůžek. Prosim o recenze maminy, které mají kočárky doma…Jak jste spokojené s prostorností, stabilitou, kvalitou? Moc děkuji, Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14581
8.4.20 12:24

Vero nebrat! To je naprosto příšernej kočár, horší jsem neměla, prosala jsem ho už po měsíci. Tvrdej, rozhrkanej, kroutí se, maximálně na rovný chodníky a asfalt. Jako nánožník mají fakt super, ale ten zbytek je tragedie. Kočárků jsem měla hodně, i polský, ale tohle byl nejhorší paskvil. Kdo ho měl, ten ho prodal a byl rád, že se ho zbavil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.20 12:36

A u jakého kočárku jste skončila? Já obhledla kdejaký, ale žádný me nějak nezaujal…Potřebuji pohodlný, protože malé je půl roku teprve, takže aby se dal pořádně položit v zádíčkách a pritom aby vydržel pražský terén. Hodně cestujeme, takže potřebují aby se na kočár dalo spolehnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14581
8.4.20 12:50

Mám bebetto nico a jsem s ním spokojená. Já chtěla hlavně s otočnou sedačkou, protože chci na dítě vidět. Nico jsem používala jako cestovní kočárek od půl roku, děti mi rychle vyrostli z vajíčka. Do Adboru bych nešla. Jsou to nespolehlivý a nekvalitní kočárky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
635
8.4.20 22:23

Mame Mio, slouzil obema dceram, jeste ho mam doma na obcasne delsi prochazky, kdyz se mladsi nechce jet na odrazedle. Jako za me za ty prachy parada, ted uz je sice lehce rozviklany, ale po tom co prozil se nedivim :lol: - uvezl obe holky najednou, projede snad vsecko diky nafukovacim kolum, zajimave barvy a dokud tam i spala, tak super ten zip na strisce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17631
10.4.20 10:04

@Lucik2322 nějaké recenze jsou tady
Jak píše Janli, dá se sehnat lepší kočárek v této cenové kategorii.

recenze Bebetto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama