Kočárek baby active mommy

13
7.11.19 14:57

Kocarek baby active mommy

Ahoj holky, na internetu jsem nasla tenhle kocarek a moc se mi libi, jenze jsem nenasla vubec zadne recenze, nemate ho nekdo doma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5
6.2.20 23:31

Taky se mi Kočárek mooooooc líbí, ale žádná recenze a ohlasy. Tak kdopak ho má doma? :lol:
Vizuálně vypadá kvalitně, ale jde mi spíš o stabilitu, těžiště - zda se třeba nějak nepřeklapí, funkčnost atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9098
6.2.20 23:55

Vypadá hezky, bude to asi podobný typ jako jsou Gmini, Cybex nebo Joolz, které si chválí kámošky, ale zkušenost se 2 otočnými koly vepředu nemám bohužel moc dobrou. Záleží samozřejmě, kde se s tím bude nejvíc jezdit, jestli ve městě po obchodech, nebo po lese a polnackach (v terénu dostavají kola i zamcena docela zabrat!). To je hluboký+sporťák nebo kombinace s vajíčkem a příp. vloz. taskou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
7.2.20 07:02

Ja ho mám, taky jsem nikde nenašla recenze, ale líbil se mi a cena taky, tak máme trojkombinaci. Přiznám se, že jsem nikdy s žádným kočárkem nejela, takže nemám srovnání, ale s kočárkem jezdím jen po městě, popřípadě po lesních cestičkách, ale upravených, ne v terénu, ty otočný kolečka se nekdy zaseknou, hlavně na rozbitém chodníku, kterých je u nás požehnaně ( než jsem jezdila s kočárem, vůbec jsem si toho nevšimla), ale není to tak caste, že bych si přála mít jiný kočár nebo tak. Pamatuju si, že když nám ho doručili, dost mě překvapilo, že dno korbičky je vlastně jen taková plastová konstrukce a na tom hodně tenká „matrace“, ale dcera v něm vypadá spokojeně. Kdyžtak se zeptej, co tě zajímá. Jinak na YouTube jsou videa, kde je ukázána manipulace s tímhle kočárkem, ale to si asi videla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
21.2.20 11:08

Ja jsem nakonec koupila kocarek noordi, termin mame za 14 dni. Taky ma otocna ta predni kolecka, tak jsem zvedava jestli u nad na vesnici bude ok, nebo budu kupovat jiny 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
21.2.20 20:19

Já nakonec taky koupila jiný, prostě jak jsem ho neviděla naživo tak jsem si furt nebyla jistá :roll:
Objednala jsem nakonec Roan Bloom, který jsem si osobně mohla vyzkoušet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
22.2.20 23:22

@Verruna Ten si koupila kamarádka, taky bydlí na vesnici a je spokojená, tak držím palce, ať si taky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
2.7.20 11:41

baby active mommy

Zkušenosti s tímto kočárkem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19235
2.7.20 13:48

@kamajin90 jedna recenze je tady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.8.20 15:08

@Kanah jakou barvu kočárku jsi kupovala? Mohu případně i fotku? Já přemýšlím o tom s peříčky a nebo s listy do modra

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat