Kočárek Baby Design Lupo 2012, máte zkušenost?

Máte zkušenost s Baby Design Lupo?

Přidejte zkušenost s Baby Design Lupo
Napsat příspěvek
Velikost písma:
246
6.2.13 14:35
@evaska27 píše:
Prosím, nemohli by jste mi nafotit a změřit podvozek? Mám malej kufr u auta a tak nevím, jestli by mi tam vlezl. U nás v okolí Lupo nikde nemají :,( jedině by mi ho objednali a to by jsem si ho musela hned koupit

tady jsou míry složeného kočárku složený kočárek (d. x š. x v.) 80×60×35 cm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.2.13 14:01

Moc děkuji, takže míry sedí jak od výrobce, tak i ve skutečnosti? Dále by mě zajímalo, jestli jde odepnout látka na stříšce a jde vyprat. Tak jako je třeba u kočárku Espiro GTX. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1457
14.2.13 18:24

Ahoj holky, mám už od Vánoc doma Lupo, měla mi k němu přijít i Dumbo autosedačka, ale na tu jsem čekala do teď, tak jsem nakonec objednala ve stejném e-shopu autosedačku Maxi-Cosi+adaptéry a jenom ji doplatila. No a ty adaptéry mi nepasují na kočár. Už jsem tak vytočenááá! Chtěla bych se zeptat, jestli některá nemáte Lupo a Maxi-Cosi sedačku a kde jste objednávali adaptéry. Já už si z toho e-shopu nic neobjednám, nebo bych na to čekala až do smrti! :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22169
14.2.13 21:11

Holky, tak snad mi dokonce dorazí kočárek v šedé barvě, to by byla bomba. Mám teda doma modrý, tak snad bych ho prodala :think:
Kdybyste někdo věděl, kdo má zájem z Brna a okolí o modrý, písnite. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
14.2.13 21:44

Tak holky dostala jsem info že firma Baby design končí. tak jsem zvědavá jak to bude dál s kočárkama od nich, značky baby design, espiro atd. :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22169
14.2.13 21:48

@ladik0 Cože??? je to jistý??? Já právě řeším, že se mi snad sejdou dva kočárky Lupo a nejsem si jistá, jestli bych ho pak prodala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22169
14.2.13 22:02

@ladik0 Jsem teď na netu zjistila, že pan Špuk asi skončil s dodávkou a dělat to asi bude Sam baby Ostrava. Tak nevím, co je na tom pravdy, že úplně firma končí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
14.2.13 22:04

@honey-honey13 tak to každopádně prodala..je dost lidí co ho chtěj pokud by vám nevadilo ho poslat třeba..no nevim na 100% ale byla jsem se podívat včera v práci…a tam mi to řekli že prej špuk končí nevim jestli to jako vezme někdo za něj nebo končí úplně..=(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
14.2.13 22:05

@honey-honey13 každopádně sam baby je dobráfirma…tak snad to povedou lépe než špuk :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22169
14.2.13 22:08

@ladik0 Tak snad ano. Mě asi jebne…nejdřív ho sháním jak blbá, za 14 dní mám rodit a byla bych bez kočáru…A nakonec budu mít třeba dva!!! Tak si to ještě rozmyslím, abych ho fakt prodala :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
14.2.13 22:13

@honey-honey13 tak zkuste hodit někde poptávku na fcb je takových bazárků a uvidíte =)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
15.2.13 11:48

@Ell.Z adaptéry jsem kupovala v moje miminko, mají tam i na autosedačku maxo coxi…já je mám na cybex a sedí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1457
15.2.13 17:13

@miskaa1985 mě to právě na autosedačku sedí, ale nepasuje na kočár. Tak dlouho na to čekám a pak když to dojde, tak ještě blbě. A paní z eshopu nereaguje, takže mi asi ani nepošle ty správný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2199
15.2.13 17:50
@Ell.Z píše:
@miskaa1985 mě to právě na autosedačku sedí, ale nepasuje na kočár. Tak dlouho na to čekám a pak když to dojde, tak ještě blbě. A paní z eshopu nereaguje, takže mi asi ani nepošle ty správný

z jakého eshopu? já objednávala z eshopu krokodylek-tu a taky byl problém s výměnou, tak jestli nemáme stejnou zkušenost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
16.2.13 09:52

Složení BD LUPO

Ahoj holky, měla bych takový dotaz, včera jsme si koupili Baby Design Lupo, kočárek jsme v pohodě složili, ale zbyla nám černá tyčka. Nikdo jsme nevěděli, jak ji umístit, můžete mi někdo poradit? :) Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat