Kočárek - Baby Design Lupo 2014

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mona188
Ukecaná baba ;) 2273 příspěvků 01.08.14 11:38
Kočárek Baby Design Lupo 2014

Holky máte některá zkušenosti s tímto kočárkem? Pár recenzí jsem našla ale jsou 2 roky staré. Moc se mi tento kočárek líbí a příští týden se na něj jedeme podívat ale přece jen mě zajímá názor těch co ho mají nebo měli. ;)

Jak maminky hodnotí Baby Design Lupo

Reakce:
friendlicek
Povídálka 22 příspěvků 01.08.14 11:44

Ahoj, my ho mame od kvetna v te vinove barve. Kocarek je super, lehce se ovlada,sklada.Ma uzaviratelny kos, coz je super - nic nevypadne a taky je dobre pristupny - nemusis lezt po ctyrech :D A hlavne je kocarek fakt krasny, kazdy ho chvali :srdce: Ja na nej nedam dopustit!
Jedina nevyhoda je, ze kdyz je slozeny a chces ho rozlozit, tak se vepredu odiraj takovy plastovy drzaky nad koleckama.Ale i presto je super :kytka:

Mona188
Ukecaná baba ;) 2273 příspěvků 01.08.14 11:48
@friendlicek píše:
Ahoj, my ho mame od kvetna v te vinove barve. Kocarek je super, lehce se ovlada,sklada.Ma uzaviratelny kos, coz je super - nic nevypadne a taky je dobre pristupny - nemusis lezt po ctyrech :D A hlavne je kocarek fakt krasny, kazdy ho chvali :srdce: Ja na nej nedam dopustit!
Jedina nevyhoda je, ze kdyz je slozeny a chces ho rozlozit, tak se vepredu odiraj takovy plastovy drzaky nad koleckama.Ale i presto je super :kytka:

jéé tak to jsem moc ráda, děkuji úplně jsem se do něj zamilovala totiž :lol: :srdce: a korbička je velká dostatečně? rodím 5.11 takže bude fusak

misutka0
Kecalka 180 příspěvků 01.08.14 11:59

@Mona188 ahoj,je tady zalozena diskuze a ma okolo 190stran, tak si to procti, me a urcite i jinym holkam to pomohlo v rozhodnuti a je tam i rozsahla fotogalerie. A rozdil mezi 2012,,2013,2014 a slovickem comfort je skoro nulovy, snad jen barvy a comfort ma vetsi tasku.Ja ho mam od kvetna ve verzi 2014comfort v tmave modre barve, zatim schovany u rodicu a prelom zari-rijen nas ceka prvni jizda a uz se nemuzu dockat:)

neonqa
Kecalka 229 příspěvků 01.08.14 12:03

Mám ho v hnědé barvě a jsem hrozně spokojená. Mě se malá narodila v prosinci a fusak se tam vejde uplně v pohodě:-) Je taky super to dpružení to si taky holky chválili když si ho povozily tím není tak těžkej. Takže doporučuju :palec:

micta
Nadpozemská drbna 26101 příspěvků 01.08.14 12:14
Mona188
Ukecaná baba ;) 2273 příspěvků 01.08.14 12:24

Děkuji ;-)

ManL
Povídálka 19 příspěvků 18.03.17 16:28

Ahoj, chtěla bych se zeptat uživatelek tohoto kočárku. Na okraji stříšky je plastový průhledný okraj, který se mi moc nelíbí a mám strach, aby nepraskal. Je možno tento okraj obrátit dovnitř boudy nebo dá se nějak odstranit/vypárat a našít jiný okraj popř. nasadit nějakou univerzální prodlužovací clonu? Nebo se radši rozhodnout pro Lupo Comfort, kde už je tento díl textilní? Kočárek bych chtěla bazarový, takže v rámci úprav by mne neomezovala záruční lhůta.

Váš příspěvek
Reklama