Kočárek Baby Merc - prosím poraďte

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1Anička1
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 14:46
Kočárek baby merc - prosím poraďte

Ahoj holky, prosím o radu - mám tento sporťák a nejdou tam nastavit jinak popruhy - konkrétně se mi jedná o ten mezi nožičkama. Když mám v kočárku malou, tak mi pořád sjíždí dolů a má křivě zádíčka. Máte radu, co s tím? Díky

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8158 příspěvků 11.04.18 15:04

A kolik ji je? Jestli ještě neumí sama sedět rovne, tak bych zvedla podperku nohou a naopak trochu sklopila podperku zad. Pak by ti neměla sjizdet

1Anička1
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 15:22

@Tichošlápek 11 měsíců. Sama sedí od prosince, ale jak jde do toho kočárku, tak sjíždí, asi si dela sve pohodlí, nohy haze všude, i přes. Ale je tam pak úplně nakrivo :think:

jakanas
Kelišová 6261 příspěvků 118 inzerátů 11.04.18 15:31

A co s tím popruhem mezi nohama potřebuješ udělat? prodloužit, nebo zkrátit?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Jak si Meghan Markle vede u královny Alžběty? Dovoluje jí víc než Kate?

Ačkoliv z minulosti britská královská rodina nemá s rozvedenými Američankami... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama