Kočárek Baby Merc, Kunert VIP, Commi Akjax, Piko apod.

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

asimpa
Stálice 82 příspěvků 19.01.17 15:05
Kočárek BABY MERC,KUNERT VIP,COMMI AKJAX PIKO apod.

Ahoj,
používáte některá jeden z uvedených kočárků, nebo podobný typ? Jste spokojené, jaké jsou klady a zápory? Předem děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

renča.m
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 19.01.17 15:47

Ahojky, my máme kočárek Baby Merc, dvojkombinace spokojenost :palec:

asimpa
Stálice 82 příspěvků 19.01.17 15:56

A který typově podobný? Takový ten nižší nebo vyšší?

admin
Extra třída :D 11145 příspěvků 19.01.17 16:06

Dobrý den,

pěkné kočárky najdete také v Bazaru eMimina. :)

Dobře vyberte! :kytka:
adminka Eliška

renča.m
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 19.01.17 18:50

@asimpa Ten první, červenošedý :mavam:

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 19.01.17 21:59

Mam Baby merc Q8, ale nevim jestli se jeste dela. Mam ho uz pro druhy ditko. Na zacatku byly asi tri reklamace. Sice to neni zadny krasavec, ale projede vse. A ze to je ted v nasem kalamitnim Jablonci narocny. Zvladne snih, kameny, koreny v lese. Korba je prostorna, kosik taky. Cena byla taky prijatelna.

suricatta
Kecalka 283 příspěvků 20.01.17 10:24

Máte někdo baby merc s klasickými (nafukovacíma nebo silikonovýma) kolama? Nebo jen recenze na korbičku a sedačku baby merc zipy? :)

renča.m
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 20.01.17 13:49

My máme baby merc typu S 6 plus s nafukovacíma kolama :mavam:

asimpa
Stálice 82 příspěvků 20.01.17 14:40
@renča.m píše:
My máme baby merc typu S 6 plus s nafukovacíma kolama :mavam:

A jste s ním tedy spokojená? A aretace koleček Vám nechybí? A jak dlouho se Vám dítko vlezlo do hluboké části (vložné tašky)? Omlouvám se za tolik otázek :D Ale zvažujeme tento kočárek. A nevím, jestli tento nebo tu ´´vyšší´´ kombinaci?

renča.m
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 20.01.17 15:10

@asimpa Jsem sním spokojená, má velký prostorný koš na nákupy, což jsem ocenila. Dále je výborný do jakéhokoli terénu, rádi podnikáme výlety. Nevadí mi, že nemá otočná kola. Ohledně té vložné tašky to nevím, měli jsme ještě jeden kočárek a v tom byl syn od narození do 6-7 měsíce. Každopádně dá se otočit rukojeť. Kočárek je polohovací a má bezpečnostní zapínání. Má 2 vyměnitelná madla na držení, kde si můžete dát pití a jídlo. Doufám, že jsem Vám aspoň trochu pomohla k výběru :mavam:

asimpa
Stálice 82 příspěvků 20.01.17 15:26
@renča.m píše:
@asimpa Jsem sním spokojená, má velký prostorný koš na nákupy, což jsem ocenila. Dále je výborný do jakéhokoli terénu, rádi podnikáme výlety. Nevadí mi, že nemá otočná kola. Ohledně té vložné tašky to nevím, měli jsme ještě jeden kočárek a v tom byl syn od narození do 6-7 měsíce. Každopádně dá se otočit rukojeť. Kočárek je polohovací a má bezpečnostní zapínání. Má 2 vyměnitelná madla na držení, kde si můžete dát pití a jídlo. Doufám, že jsem Vám aspoň trochu pomohla k výběru :mavam:

Moc děkuji, určitě jste mi pomohla :) Mohu se ještě zeptat, četla jsem, že tyto kočárky bývají těžké. Je to tak? A sportovní část jste taky využila? A jestli ano, vleze se tam v pohodě třeba dvouleté dítě?

renča.m
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 20.01.17 15:48

@asimpa Ano, je o něco težší, ale nějak jsem to neřešila. Sportovní část využívám, synovi je 16. měsíců a jelikož je prostorný, což je také výhoda, tak 2 leté dítě se tam vejde bez problémů.
Teď, když jsou zimy vleze se tam fusak, deka. Ještě má jak brždění vpředu, tak i vzadu. :mavam:

asimpa
Stálice 82 příspěvků 20.01.17 16:03

@renča.m Moc děkuji, moc jste mi pomohla :potlesk:

renča.m
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 20.01.17 16:16

@asimpa Nemáte zač :mavam:

asimpa
Stálice 82 příspěvků 27.01.17 15:17
@renča.m píše:
@asimpa Nemáte zač :mavam:

Mohu se ještě zeptat, houpe kočárek?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >