Reklama

Kočárek Baby Merc, Kunert VIP, Commi Akjax, Piko apod.

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

asimpa
Stálice 82 příspěvků 19.01.17 15:05
Kočárek BABY MERC,KUNERT VIP,COMMI AKJAX PIKO apod.

Ahoj,
používáte některá jeden z uvedených kočárků, nebo podobný typ? Jste spokojené, jaké jsou klady a zápory? Předem děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

renča.m
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 19.01.17 15:47

Ahojky, my máme kočárek Baby Merc, dvojkombinace spokojenost :palec:

asimpa
Stálice 82 příspěvků 19.01.17 15:56

A který typově podobný? Takový ten nižší nebo vyšší?

admin
Extra třída :D 10887 příspěvků 19.01.17 16:06

Dobrý den,

pěkné kočárky najdete také v Bazaru eMimina. :)

Dobře vyberte! :kytka:
adminka Eliška

renča.m
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 19.01.17 18:50

@asimpa Ten první, červenošedý :mavam:

Gepardice
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 19.01.17 21:59

Mam Baby merc Q8, ale nevim jestli se jeste dela. Mam ho uz pro druhy ditko. Na zacatku byly asi tri reklamace. Sice to neni zadny krasavec, ale projede vse. A ze to je ted v nasem kalamitnim Jablonci narocny. Zvladne snih, kameny, koreny v lese. Korba je prostorna, kosik taky. Cena byla taky prijatelna.

suricatta
Kecalka 283 příspěvků 20.01.17 10:24

Máte někdo baby merc s klasickými (nafukovacíma nebo silikonovýma) kolama? Nebo jen recenze na korbičku a sedačku baby merc zipy? :)

renča.m
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 20.01.17 13:49

My máme baby merc typu S 6 plus s nafukovacíma kolama :mavam:

asimpa
Stálice 82 příspěvků 20.01.17 14:40
@renča.m píše:
My máme baby merc typu S 6 plus s nafukovacíma kolama :mavam:

A jste s ním tedy spokojená? A aretace koleček Vám nechybí? A jak dlouho se Vám dítko vlezlo do hluboké části (vložné tašky)? Omlouvám se za tolik otázek :D Ale zvažujeme tento kočárek. A nevím, jestli tento nebo tu ´´vyšší´´ kombinaci?

renča.m
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 20.01.17 15:10

@asimpa Jsem sním spokojená, má velký prostorný koš na nákupy, což jsem ocenila. Dále je výborný do jakéhokoli terénu, rádi podnikáme výlety. Nevadí mi, že nemá otočná kola. Ohledně té vložné tašky to nevím, měli jsme ještě jeden kočárek a v tom byl syn od narození do 6-7 měsíce. Každopádně dá se otočit rukojeť. Kočárek je polohovací a má bezpečnostní zapínání. Má 2 vyměnitelná madla na držení, kde si můžete dát pití a jídlo. Doufám, že jsem Vám aspoň trochu pomohla k výběru :mavam:

asimpa
Stálice 82 příspěvků 20.01.17 15:26
@renča.m píše:
@asimpa Jsem sním spokojená, má velký prostorný koš na nákupy, což jsem ocenila. Dále je výborný do jakéhokoli terénu, rádi podnikáme výlety. Nevadí mi, že nemá otočná kola. Ohledně té vložné tašky to nevím, měli jsme ještě jeden kočárek a v tom byl syn od narození do 6-7 měsíce. Každopádně dá se otočit rukojeť. Kočárek je polohovací a má bezpečnostní zapínání. Má 2 vyměnitelná madla na držení, kde si můžete dát pití a jídlo. Doufám, že jsem Vám aspoň trochu pomohla k výběru :mavam:

Moc děkuji, určitě jste mi pomohla :) Mohu se ještě zeptat, četla jsem, že tyto kočárky bývají těžké. Je to tak? A sportovní část jste taky využila? A jestli ano, vleze se tam v pohodě třeba dvouleté dítě?

renča.m
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 20.01.17 15:48

@asimpa Ano, je o něco težší, ale nějak jsem to neřešila. Sportovní část využívám, synovi je 16. měsíců a jelikož je prostorný, což je také výhoda, tak 2 leté dítě se tam vejde bez problémů.
Teď, když jsou zimy vleze se tam fusak, deka. Ještě má jak brždění vpředu, tak i vzadu. :mavam:

asimpa
Stálice 82 příspěvků 20.01.17 16:03

@renča.m Moc děkuji, moc jste mi pomohla :potlesk:

renča.m
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 20.01.17 16:16

@asimpa Nemáte zač :mavam:

asimpa
Stálice 82 příspěvků 27.01.17 15:17
@renča.m píše:
@asimpa Nemáte zač :mavam:

Mohu se ještě zeptat, houpe kočárek?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Reklama